Konverents

Jääb ära! EDULAB kevadkonverents 2020. Haridusuuenduse koosloome tehnoloogiarikkas keskkonnas

Tallinna Ülikool ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Tartu Ülikooliga kutsuvad kõiki üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajaid ning kutse- ja kõrgkoolide õppejõude konverentsile "EDULAB kevadkonverents 2020: Haridusuuenduse koosloome tehnoloogiarikkas keskkonnas", mis toimub 6.–7. mail 2020 Tallinna Ülikoolis.

Haridusteaduste instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

EDULAB kevadkonverents vaatab uudsetele õppimis- ja õpetamispraktikatele ning haridusasutuse arengule tehnoloogiarikkas keskkonnas läbi tõenduspõhisuse prisma.

Erinevad esinejad, töötoad ja diskussioonid aitavad meil koos leida vastust küsimustele:

• milliseid võimalusi pakub tehnoloogia õppimisele ja õpetamisele? ning
  • millised on tänased vajadused, võimalused ning kitsaskohad erinevate protsesside jälgimiseks ning tagasiside saamiseks?

Konverentsile on oodatud kõik õpetajad, õppejõud, üliõpilased, teadlased jt osapooled, kes protsesside paremaks mõtestamiseks on nendele küsimustele proovinud vastuseid leida.

Miks tulla konverentsile?

• Uudsed meetodid, mida saad oma praktikas rakendada
    Arutame erinevate tehnoloogiaga toetatud õpetamispraktikate mõju üle õppijale ja õppeprotsessile. Õpime uue pilguga vaatama andmeid, mis igapäevaselt õppijate kohta õppeprotsessis kogunevad. Leiame võimalusi oma igapäevatöö täiustamiseks uudsete lähenemiste kaudu.
  • Kaks päeva haridusuuenduslikus keskkonnas
    Kahe päeva jooksul jagame kogemusi sadade õpetajate ja tuhandete õppijatega ühiselt loodud õpetamispraktikatest. Tulevikutrende haridusuuenduses arutame koos valdkonna teadlaste, praktikute ja poliitikakujundajatega.
  • Töötoad parimatelt ekspertidelt ja praktikutelt
    EDULAB kevadkonverentsil saad koos oma valdkonna ekspertide ja praktikutega uusi lähenemisi katsetada. Töötubasid viivad koostöiselt läbi tegevõpetajad, teadlased, õpetajahariduse eestvedajad, poliitikakujundajad, kes lisaks praktilistele tegevustele suunavad ka analüüsima töötoas toimunut.

Konverentsi avakõne peab Keith Devlin Stanfordi Ülikoolist, rahvusvahelisi esinejaid on oodata teisigi.

6. mail avatakse konverentsil ka EDUSPACE tehnoloogiaga toetatud õppimise ja õpetamise uurimise labor, mis loodi koostöös erinevate osapooltega ja mille võimalustega saab läbi praktiliste STEAM töötubade ka kohapeal tutvust teha.

Tutvu konverentsi kavaga

Kui soovid saada infot registreerimise avamise kohta e-posti teel, kirjuta oma meiliaadress siia.