Õpingud

Õpetajakoolituse tudengid tunnustasid oma juhendajaid

4. detsembril tunnustasid Tallinna Ülikooli õpetajakoolituse tudengid pidulikult Õpetajate Majas oma praktikajuhendajaid nii koolidest kui ka lasteaedadest.

Tänuüritus
Õpetajakoolituse praktika tänuüritus Õpetajate Majas

Juba neljandat korda toimus õpetajakoolituse praktika tänuüritus, kus tunnustati neid, kes on andnud suure panuse tulevaste õpetajate erialalisse arengusse. Kui varasemalt on tänatud näiteks tugiisikuid ja mentoreid ning ainedidaktikute parimaid partnereid, siis sel korral jagasid tunnustusi oma juhendajatele üliõpilased ise.

Meeleolukal tänuüritusel Õpetajate Majas tunnustati 162 praktikajuhendajat. Ühtlasi tegi õpetajakoolituse praktika arendusjuht Maris Saagpakk kokkuvõtte pedagoogilise praktika arendustest. Meeleolu aitas luua ansambel Vox Nova ning üritus lõppes ühise õhtusöögiga.

Loe õpetajakoolituse praktika arendustööst lähemalt ka Õpetajate Lehest!