Õpingud

Ühisõppekava Adult Education for Social Changes teine õppegrupp lõpetas magistriõppe

ERASMUS Mundus rahvusvahelise ühisõppekava Adult Education for Social Changes teine õppegrupp lõpetas magistriõppe õpingud 3. detsembril 2019 piduliku tseremoonia ja aktusega Glasgow' Ülikoolis. Tegu on ühisõppekavaga, kuhu kuuluvad Glasgow', Malta, Küprose ja Tallinna Ülikool. Tallinna Ülikooli poolt kureerib õppekava haridusteaduste instituut.

tudengid

Lōpetajad saavad lisaks Glasgow' Ülikooli diplomile ka kolme partnerülikooli diplomid. Lōpetajaid on koos eelmise aasta esimese grupi vilistlastega kokku 49.

image1_0.JPG

13. detsembril toimus viimane ōppepäev Tallinna Ülikoolis õppekava kolmandal ōppegrupil. Magistrandid jätkavad kevadsemestril partnerülikoolides, neist kaheksa magistranti jäävad kevadsemestriks veel ka Tallinna Ülikooli.

image2.JPG

Ōppekavaga on seotud akadeemiline koordinaator ja ōppekava konsortsiumi nōukogu liige Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudist Larissa Jōgi  ja ōppejõud Gertha Teidla- Kunitsōn, Maria Erss, Triin Roosalu, Piret Jeedas, Meril Ümarik.

Ōppetegevuse koordineerimist toetavad Elina Van der Toorn ja Liis Raudsepp. Ōppekava rakendamine toimub koostöös Glasgow', Malta ja Küprose avatud Ülikooliga ning on rahastatud EL hariduskomisjoni poolt kuni 2025. aastani.

Vastuvōtt neljandasse ōppegruppi on juba avatud, täpsema info leiab siit.