KNT teadusseminarid

Koostöös õiguspsühholoogia kompetentsikeskusega keskendume sügissemestril 2021 õiguse ja psühholoogia kokkupuutepunktidele. Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele enne 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saavad kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kes on esinejad?

Meie TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaridele on kutsutud esinema oma valdkonna professionaalid, nii Tallinna Ülikoolist kui ka meie headest partnerülikoolidest ja teisest asutustest. Põnevat kuulamist! 

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kui registreerid end hiljem või samal päeval, ei pea Zoomi linki ootama jääma, vaid saad kasutada võimalust ning jälgida seminari otseülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni Facebooki lehelt.

Vaata KNT teadusseminaride kava:

  • 08.09 Viljandi Haigla kliiniline kohtupsühholoog Mari-Liis Mägi – „Vägivallariski tõenduspõhine hindamine ja selle võimalikkusest kohtumenetluses". Loe lähemalt.
  • 22.09 TLÜ psühholoogia nooremteadur Valeri Murnikov – „Mitteverbaalsed käitumisvormid suhtluses: mis need on ja milleks neid uurida?". Loe lähemalt.
  • 06.10 TLÜ isiksusepsühholoogia dotsent Aleksander Pulver – „Must Triaad ja antisotsiaalne käitumine". Loe lähemalt.
  • 20.10 TÜ kriminoloogia teadur Anna Markina – „Kuriteoohvri kogemused õiguskaitsesüsteemis ja taastava õiguse võimalused teisese ohvristamise (või järelohvristamise) leevendamiseks". Loe lähemalt.
  • 03.11 Sisekaitseakadeemia õigus- ja sotsiaalteaduste keskuse nooremlektor Silvia Tänav – „Eesti menetlejate uskumused valetamise tunnuste kohta". Loe lähemalt. 
  • 17.11 TÜ peremeditsiini õppetooli suhtlemise psühholoogia lektor Inga Karton – „Valetamiskäitumise psühhofüsioloogilised ilmingud". Loe lähemalt. Vaata loengu salvestust
  • 01.12 TÜ psühholoogia nooremteadur Annegrete Palu – „Mis mõjutab inimese tuvastamise täpsust?". Loe lähemalt.
  • 15.12 Zürichi ülikooli järeldoktorant Tuule Grolig – „Kuidas aru saada, kas keegi valetab või räägib tõtt oma plaanide kohta? Märgid, mis viitavad pettusele ja ausatele kavatsustele”. Loe lähemalt.

** korraldajad võivad teha kavas muudatusi.

 


Kontakt: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee