KNT teadusseminarid

Kevadsemestril 2022 tutvustavad oma uurimissuundi TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudiga seotud teadlased. Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele enne 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saavad kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kes on esinejad?

Meie TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaridele on kutsutud esinema oma valdkonna professionaalid, nii Tallinna Ülikoolist kui ka meie headest partnerülikoolidest ja teisest asutustest. Põnevat kuulamist! 

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kui registreerid end hiljem või samal päeval, ei pea Zoomi linki ootama jääma, vaid saad kasutada võimalust ning jälgida seminari otseülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni Facebooki lehelt.

Vaata KNT teadusseminaride kava:

** korraldajad võivad teha kavas muudatusi.

 


Kontakt: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee