indrek Kornel

INDREK KORNEL: Pilates 2x nädalas

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

Pilates Tallinna kesklinnas! Pilates on terve keha treeningsüsteem, kus tegeletakse detailselt keha joondumise parandamisega läbi lihastöö, mis on alustalaks iseenda kehatervise hoidmisel ja arendamisel.

- 09.00 - 09.45

Koolituse kood FKC0215/1

Registreerimise tähtaeg

Maht 32 akadeemilist tundi

Koolituse hind 220 EUR (osaleja, hinnale ei lisandu km) Kursuse ühe kuu tasu on 55 eurot, tasutakse igakuiselt arvete alusel.

Koolituse lõpetamisel väljastatav dokument TLÜ tõend

Koolitajad Indrek Kornel, MA koreograafia TLÜ

Koolitusjuht

Osalustasu 55€/kuu, tasudes nelja kuu eest korraga on soodushind 198€(tavahind 220€)

Liitu pilatesega ning paranda kontrolli oma keha üle!

Kursus toimub igal esmaspäeval ja kolmapäeval kell 9.00-9.45.

Kuidas ja mida õpitakse?

Tunnis tutvutakse Pilatese treeningsüsteemi harjutustega, et pakkuda osalejatele võimalus tervislikumaks ja terviklikumaks kehakasutuseks. Tundides keskendume ja otsime vastuseid küsimusele - kuidas läbi teadliku liikumise saame toetada iseenda keha tervist ja naudingut kõiges, mida elus teeme. 

Tundides keskendume neljale läbivale põhimõttele - tähelepanu, kohalolu, keskendumine ja autonoomia ehk iseseisvus harjutusi sooritades, vabadus otsuste tegemisel iseenda ja õpetaja antud suuniste suhtes.

Ainekursust juhendab Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi õppejõud, täiendkoolituste juhendaja ning koreograafia suuna projektijuht Indrek Kornel, MA. Indrek Kornel on koreograaf, lavastaja ja liikumisõpetaja, kes on juhendaud erinevaid treeninggruppe 2013. aastast. Panustab Eesti tantsumaastikku "Tantsija tervise" programmide ja kursuste loomise ja läbiviimisega.   

 

Õpiväljundid:

-  Kogeda naudingut liikumisest, et parandada füüsilist ja vaimselt heaolu

-  Teadliku liikumise põhimõtete ja rakendusoskuste mõistmine

Osalenu:

  • Oskab sooritada juhendamisel harjutusi
  • Omandab huvi korral paar lihtsamat liikumisjada, mida saab sooritada ilma juhendajata

Kellele on koolitus kasulik?

Koolitus on kasulik kõigile, kes soovivad iseenda tervist edendada ja parandada. Liikumismaterjal on sobilik kõigile osalejatele, vajadusel pakutakse harjutustele variatsioone, et lähtuda iga osaleja individuaalsetest vajadustest. 

Sarnased koolitused

Liikumise töötuba: Responsive Body

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

- 11.00 - 14.00

Leiame töötoas eri viise sisemiste ja välimiste impulsside kasutatamiseks liikumise loomisel ja organiseerimisel. Impulsse otsime näiteks teistelt inimestelt, tehnoloogialt või omaenda kujutlusest ja aistingutest,

Inglise keel
20
70€ (hind sisaldab KM)
Vaata koolitust

Tantsuline äratus

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

- 09.00 - 09.45

Mõnus äratus igas vanuses liikujale! Liigume 45 minutit mõnusalt koos, et äratada vaim ja keha ning tekitada iseendas hea enesetunne. Venitame, sirutame, hingame ja liigume ruumis. Paranda enda füüsilist ning vaimset heaolu ning ärata ennast Tallinna kesklinnas Irina Pähna käe all!

160 EUR (osaleja, hinnale ei lisandu km) Kursuse ühe kuu tasu on 40 eurot, tasutakse igakuiselt arvete alusel.
Vaata koolitust