Avalik loeng

KNT teadusseminar „Kuidas aru saada, kas keegi valetab või räägib tõtt oma plaanide kohta? Märgid, mis viitavad pettusele ja ausatele kavatsustele”

15. detsembril kell 9.00 toimub TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaride sarja sügishooaja seitsmes ja viimane seminar. Seminari teemaks on ”Kuidas aru saada, kas keegi valetab või räägib tõtt oma plaanide kohta? Märgid, mis viitavad pettusele ja ausatele kavatsustele.” ning esinejaks on Zürichi ülikooli järeldoktorant Tuule Grolig. TLÜ KNT teadusseminarid toimuvad regulaarselt üle nädala kolmapäeviti kell 9.00-10.00.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

15.12.2021 kell 09.00 - 10.00

KNT teadusseminaride sari

Registreerige end KNT teadusseminaride sarja kuulama.

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, lti@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

KNT teadusseminari loengusari

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuula 15. detsembril kell 9.00 TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse teadusseminari

”Kuidas aru saada, kas keegi valetab või räägib tõtt oma plaanide kohta? Märgid, mis viitavad pettusele ja ausatele kavatsustele”. Esinejaks on

Zürichi ülikooli järeldoktorant Tuule Grolig.

Tegemist on virtuaalse seminariga ning kuulama on oodatud kõik huvilised!

Teemast

Ettekanne keskendub teemale ausad ja valelikud kavatsused, ning kas üldse ja kui, siis kuidas on võimalik aru saada, et keegi oma plaanide kohta tõtt räägib või valetab. Kuidas ja milliseid küsimusi esitada, et märgid pettusele või ausatele kavatsustele rohkem esile tuleksid?

Esinejast lähemalt

Tuule Grolig on Zürichi Ülikooli õiguspsühholoogia teadur. Ta on lõpetanud Göteborgi Ülikooli doktorantuuri õiguspsühholoogia alal, kus tema keskseks uurimisteemaks oli siirad ja valelikud kavatsused ning nende eristamine uuriva intervjuu käigus. Tuule Grolig annab rahvusvaheliselt loenguid erineva väljaõppega praktikutele ja õpetab õiguspsühholoogia alaseid aineid Zürichi Ülikoolis. Tema peamisteks uurimisteemadeks on siirad ja valelikud kavatsused, strateegiline intervjueerimine ning süütute ja süüdi olevate kahtlusaluste strateegiad ülekuulamisel.

Vaata KNT tippkeskuse seminaride kavawww.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 15. detsembril 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saab kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni.

Vaata kava: www.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Lisainfo: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee