Avalik loeng

KNT teadusseminar „Psühholoogia klassiruumis“

28. aprillil kell 9.00 toimub TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaride sarja seitsmes seminar. Seminari teemaks on „Psühholoogia klassiruumis“ ning esinejateks on Tallinna Ülikooli hariduspsühholoogid Kati Aus ja Grete Arro. TLÜ KNT teadusseminarid toimuvad regulaarselt üle nädala kolmapäeviti kell 9.00-10.00.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

28.04.2021 kell 09.00 - 10.00

KNT teadusseminaride sari

 

Registreerige end KNT teadusseminaride sarja kuulama.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, lti@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

KNT teadusseminari loengusari

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuula 28. aprillil kell 9.00 TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse teadusseminari „Psühholoogia klassiruumis“. Esinejateks on Tallinna Ülikooli hariduspsühholoogid Kati Aus ja Grete Arro.

Tegemist on virtuaalse seminariga ning kuulama on oodatud kõik huvilised!

Teemast

Õppimise teaduspõhine toetamine klassiruumis on keeruline, et mitte öelda lõputu protsess. Milline teadmine psühholoogiast peaks jõudma klassiruumi õpetaja süvateadmiseks ja sellel tuginevaks praktiliseks sammuks, milline mitte? Kuidas tekitada toimivat tervikut tänastest kognitiivse- ja motivatsioonipsühholoogia teadmistest, mis õpetajat päriselt saavad aidata? Kui kaugel nimetatud sillaehitusprojekt psühholoogiateadmise ja klassiruumirakenduse vahel on ja kas mujal maailmas ehitatakse samasuguseid sildu?

Esinejast lähemalt

Kati Aus on hariduspsühholoog ja Tallinna ülikooli haridusteaduste instituudi teadur. Tutvu lähemalt.

Grete Arro on haridus- ja keskkonnapsühholoog ning Tallinna ülikooli haridusteaduste instituudi teadur. Tutvu lähemalt.

Vaata KNT tippkeskuse seminaride kavawww.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 28. aprillil 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saab kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni.

Vaata kava: www.tlu.ee/knt-teadusseminarid


Lisainfo: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee