Avalik loeng

Ökoloogia keskuse seminar: "Jätkusuutlik jahindus"

Loodus- ja terviseteaduste instituut

09.11.2018 kell 09.00 - 10.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Sel reedel, 9. novembril kell 9.00, kõneleb ökoloogia keskuse seminaril (M523) külalisena Vladimir Marković (dotsent Novi Sad Ülikoolist (Serbia)) põnevast teemast - jätkusuutlik jahindus.

Jätkusuutlik jahindus Balkanil - kas Euroopa Liidu lähedus on halb või hea? Balkanimaad on hetkel sarnases olukorras nagu Baltimaad 20 aastat tagasi, mil riigid on teel Euroopa Liitu, loomastik on arvukam ja mitmekesisem kui Lääne-Euroopas ning seadusandlus ja järelevalve on ebaühtlane. Kuidas tunnevad Serbia (kes just on lõimumisprotsessiga alustanud) ja naabrid ennast selles olukorras?

Vladimir Marković´i teadustööd on seotud jahiturismi, turismiga laiemalt ning GIS metoodikatega. Leiate tema kohta infot SIIN.

Seminar on avatud kõigile huvilistele.
Ökoloogia keskuse seminare on võimalik jälgida ka otse keskuse Facebooki lehel.