Avalik loeng

Ökoloogia keskuse teadusseminar „ELF-i tehtud sootaastamistööd 7000 hektaril projekti LIFE Mires Estonia raames"

Tule osale ökoloogia keskuse sügissemestri teisel teadusseminaril!

Loodus- ja terviseteaduste instituut

24.09.2021 kell 09.00 - 10.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Reedel, 24. septembril kell 9.00 on ökoloogia keskuse teadusseminaril rääkimas Eestimaa Looduse Fondi ekspert ja Tartu Ülikooli geoloogia osakonna teadur Marko Kohv. Seminaril räägitakse ELF-i tehtud sootaastamistöödest 7000 hektaril projekti LIFE Mires Estonia raames.

Seminarist lähemalt:

Marko Kohv on Tartu Ülikooli geoloogia osakonna teadur. Viimase aja teadustöö on keskendunud soodele põlevkivi kaevandamise mõju selgitamisele. Marko töötab ka Eestimaa Looduse Fondis (ELF) soode taastamise eksperdina, põhilisteks ülesanneteks on taastamistööde planeerimine, läbiviimise jälgimine ning koosluste seire enne ja pärast taastamistööde toimumist. Ettekandes tutvustab Marko Kohv ELF-i poolt veetava ja sel aastal lõppeva LIFE Mires Estonia projekti kulgu, tulemusi ja saadud õppetunde.

Feoorisoo5

Kus seminari saab jälgida?

Nagu juba tavaks saanud, siis meie teadusseminare saavad kõik huvilised kuulata ja vaadata ökoloogia keskuse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/LTIOK/live/

Vaata ökoloogia keskuse teadusseminaride sügissemestri ajakava SIIN.