Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Kas toiduainetega on võimalik asendada ravimeid”

Tule kuulama 26. märtsil "Tervise ja liikumise ülikool" loengut "Kas toiduainetega on võimalik asendada ravimeid", lektoriks proviisor ja toitumisterapeut Olesja Kuznetsova.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

26.03.2019 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 26. märtsil loengut “Kas toiduainetega on võimalik asendada ravimeid”, lektoriks proviisor ja toitumisterapeut Olesja Kuznetsova. Lektor jagab oma praktilist kogemust, kuidas teatud olukordades toitumissedelit korrigeerides saab terviseseisundit parandada, leevendada olemasolevaid tervisemuresid või vähendada ravimikoormust.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

Lektorist: Olesja Kuznetsova eriväljaõppega proviisor ja toitumisterapeut. Igapäevaselt töötab Olesja Südameapteegis ning aitab inimesi teha õigeid tervislikke toiduvalikuid.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut. Loengusarja toetab: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

LTI logoTallinn Liigub logotallinna spordi- ja noorsooamet logo