Avalik loeng

"Treeni teadlikult" avaloeng: Aleksei Turovski "Sport loomariigis - kas mäng, tervishoid või poliitika?"

"Treeni teadlikult" loengusarja sügishooaja avaloengu peab tunnustatud ja armastatud zooloog Aleksei Turovski! Sportlikuks teemaks on seekord "Sport loomariigis - kas mäng, tervishoid või poliitika?"

Loodus- ja terviseteaduste instituut

17.09.2019 kell 18:00 - 20:00

TREENI TEADLIKULT sügis 2019

Tule ja registreeri end TREENI TEADLIKULT sügis 2019 loengutesse. Loengud toimuvad teisipäeviti algusega kell 18.00, Tallinna Ülikooli Räägu õppehoones (Räägu 49, Tallinn). Ühe loengu kestus ca 1,5 h. Ühe loengu osavõtutasu on 6 €. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info:
Telefon: (+372) 6391 751
E-post: katrin.soidra-zujev@tlu.ee

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: katrin.soidra-zujev@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TREENI TEADLIKULT sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Soovid teada sportlikest mängudest ja enesepositsiooni kinnitamisest loomariigis? Tule kuula teisipäeval, 17. septembril kell 18.00-19.30 eelkõige silmaringi laiendavat loengut "Sport loomariigis - kas mäng, tervishoid või poliitika?". Tunnustatud zooloog Aleksei Turovski räägib lähemalt spordist loomariigis kui mänguna, enesekehtestamisena ning oma positsiooni kindlustamisena. Lisaks räägib Turovski loomariigis rituaalide ettevalmistamisest, õppimisest ja õpetamisest, innustamisest ja toetamisest, ausast võitmisest ja väärikast kaotamisest.

"Treeni teadlikult" loengud toimuvad teisipäeva õhtuti Tallinna Ülikooli Räägu 49 õppehoones. Järgmiste loengute teemad on: lihastreening, taastumine, treeningu mõju südamele ja ajule, tervisekontroll, hormoonid, mikrobioom, spordialadest rattasõit ja jooga jpm.

Kõik loengud algavad mugaval ajal pärast töö- või koolipäeva lõppu, kell 18.00 õhtul (loengu kestus ca 1,5 tundi).

Osavõtutasu on 6 € (maksmine kohapeal ning sularahas).

Igale soovitud loengule on vajalik eelnev registreerimine: www.tlu.ee/treeniteadlikult

Loengusarja korraldavad Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituut ja Tallinn Liigub.
logoTallinn Liigub logo