Konverents

XXXI Põhjamaade hüdroloogia konverents „Hüdroloogia ja veega seotud ökosüsteemid" (NHC2022)

Tule osale Tallinna Ülikoolis toimuval hüdroloogia konverentsil, mille fookuses on hüdroloogia ja veega seotud ökosüsteemid!

Loodus- ja terviseteaduste instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tegemist on iga kahe aasta tagant organiseeritava Põhjamaade ja Balti riikide hüdroloogide assotsiatsiooni NHFi (Nordic Association for Hydrology) konverentsiga, mille seekordne korraldaja riik on Eesti ja vastutav organisaator Tallinna Ülikooli Ökoloogia keskus. Konverentsiga tähistatakse ühtlasi ka NHFi 50-ndat tegevusaastat.

Konverentsi eesmärgiks on tutvustada vee valdkonnaga seotud uudseid baas- ja rakendusuuringuid. Osalema on oodatud veega, vee ökosüsteemidega ja veemajandusega tegelevad teadlased ja praktikud Põhjamaadest, Balti riikidest, Venemaalt ja mitmelt poolt mujalt.

Konverents on avatud laiale auditooriumile, sh eriti noorteadlastele (magistrandid, doktorandid, postDoc’id, karjääri alguses olevad noorteadlased), kelle tarbeks on esmakordselt plaanis ellu viia ühepäevased lühikursused: teadusartiklite kirjutamisest, isotooptehnika meetoditest, teadustöö kommunikatsioonist ja karsti uurimisest.

NHC2022 konverentsi avapäev (15. august) on eestikeelne ja avatud ka laiemale publikule. Päeva teemaks on „100 aastat Eesti hüdroloogilist seiret”, mille eesmärgiks on tutvustada Eesti hüdrometeoroloogia alaseid uuringuid ja tegevusi läbi ajaloo ning vaadata ka valdkonna tulevikutrende. Tasuta konverentsipäev on avatud kõikidele huvilistele ja selle vastutavaks organiseerijaks on Keskkonnaagentuur (KAUR). Loe lisaks siit.

NHC2022 esialgse programmiga, võtme-esinejatega ja osavõtutingimustega saate tutvuda kodulehel. Osalemiseks on oluline eelnev registreerimine!

Konverentsipäev 15. august 2022 on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. Kohtade arv on piiratud, osalemiseks on vajalik eelregistreerimine SIIN hiljemalt 08.08.2022.