Teade

LTI õppekavadel on tänavu 211 lõpetajat

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi bakalaureuse- ja magistriastme lõpuaktused toimusid 2. juulil kell 10 ja kell 14. Aktusel oli näha nii päikest kui ka vihmasabinat, aga see ei morjendanud meie õnnelikke lõpetajaid ning nende tublisid õppejõude.

LTI lõpetamine

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi õppekavadel lõpetas sel õppeaastal 211 lõpetajat, neist bakalaureuseastmel 106 ning 105 magistriastmel tudengit. Cum laude lõpetajaid oli tänavu kokku 10, neist enamus olid magistritaseme tudengid.

Kõnedega õppejõudude nimel esinesid aktustel rekreatsioonikorralduse lektor Karel Kulbin ja psühholoogia ja käitumisteaduste akadeemilise suuna juht Aleksander Pulver

Lõpetajate nimel said sõna integreeritud loodusteaduste õppekava cum laude lõpetaja Henri Olavi Suomalainen ja organisatsioonikäitumise õppekava vilistlane Raido Saremat.

Per aspera ad astra!

Vaata aktuse salvestusi: tlu.ee/aktus

Vaata aktuse meeleolukat galeriid SIIN.