Teade

LTIsse esitati üle 1200 sisseastumisavalduse

Loodus- ja terviseteaduste instituuti esitati sel aastal üle 1200 sisseastumisavalduse, millest üle 800 bakalaureuse- ja üle 300 magistriõppesse. Doktoriõppesse esitati avaldusi kokku 28, neist 4 avaldust välisriigi kodanike poolt.

sisseastumine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi bakalaureuseõppe kavadele laekus esialgsetel andmetel kokku 888 avaldust. Populaarseim oli psühholoogia eriala, 40-le õppekohale laekus 399 avaldust. Järgnes kehakultuur, 50 õppekoha kohta esitati 222 avaldust ning rekreatsioonikorraldus, 26-le õppekohale laekus 82 avaldust.

Magistriõppe erialadele laekus kokku 315 avaldust. Populaarseim oli jätkuvalt organisatsioonikäitumise eriala, 50-le õppekohale esitati 148 avaldust. Suurem huvi oli ka rekreatsioonikorralduse magistriõppesse, 16-le õppekohale laekus 36 avaldust.

Doktoriõppesse esitati avaldusi kokku 28, neist 4 avaldust välisriigi kodanike poolt. Enim huvilisi oli suhteliselt uuele õppekavale Tervisekäitumine ja heaolu.

Sisseastumiseksamid Tallinna Ülikooli toimuvad 6.-12. juulini. Vastuvõetute nimekirjad avalikustatakse hiljemalt 13. juulil 2018 SAISs. Õppima asumise soovist tuleb teada anda kolme päeva jooksul pärast vastuvõtmise teate saamist.

Info sisseastumiseksamite kohta leiab siit.

Edukaid vastuvõtueksameid kõigile kandideerijatele!

Koostas: Sirje Vaask, loodus- ja terviseteaduste instituudi õppejuht.

NB! Teadmiseks, 05.-07. juulini on Tallinna Ülikooli Narva mnt majas suuremahuline konverents, seega on majas väga palju rahvast ning kandidaatidel võib minna arvastust rohkem aega vajaliku vastuvõturuumi leidmisega. Viidad pannakse välja, ent soovitame varuda 10-15 minutit eelnevat aega, et õige vastuvõtueksami asukoht neil päevil üles leida. LTI töötajate kontaktid leiate siit.