Õpingud

Tallinna Ülikoolis algas Ajutaju nädal

12.-18. märts toimub juba teist aastat järjest Tallinna Ülikoolis Ajutaju nädal. Ajutaju nädala raames saab Tallinna Ülikoolis kuulata neuroteaduste teemalist avatud seminari "Kohtumine teadlastega", külastada "Aju kui kunst" näitust.

Mullid

Ajutaju nädalat ehk Brain Awareness Week'i tähistatakse ülemailmselt märtsi 3. nädalal. 12.-18. märtsil toimub juba teist aastat järjest Tallinna Ülikoolis Ajutaju nädal. Ajutaju nädala raames saab Tallinna Ülikoolis kuulata neuroteaduste teemalist avatud seminari "Kohtumine teadlastega", külastada "Aju kui kunst" näitust.

Ajutaju nädala tegevuste käigus püütakse tutvustada lähemalt aju ja selle uuringuid ning viimase aja saavutusi neuroteadustes. Ajutaju nädala on ülemaailmne teavituskampaania meie mitmekülgse ja mõistatusliku organi aju tähistamiseks. Ajutaju nädal toob kokku nii teadlased, perekonnad, koolid ja kogukonnad ning annab põgusa ülevaate teadlaste tegemistega neuroteaduste valdkonnas.

Ajutaju nädala eestvedaja on Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teadur ja neuroteadlane Sophie Imbeault.

Ajutaju nädalat ehk Brain Awareness Week'i tähistatakse üle maailma märtsi 3. nädalal.