« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 10. mai
08:15-11:45 e-IF IFI6105.DT 3D modelleerimine IIKivi Kalle
12:15-13:45 e-IF IFI6028.DT Graafika ja muusika programmeerimineRinde Andrus
12:15-13:45 e-IF MLM6214.DT Hulgateooria ja loogika elemendid E-ÕPEŠeletski Anna
14:15-15:45 e-IF IFI6104.DT Veebisaidi arendus ja haldus E-ÕPE
14:15-15:45 e-IF2 IFI6232.DT UurimisseminarRinde Andrus
16:15-17:45 e-IF IFI6224.DT Mobiilirakenduste arendamineGorislavski Roman
Teisipäev 11. mai
08:15-11:45 e-IF IFI6214.DT Veeb ja meedia elemendidRinde Andrus
08:15-11:45 e-IF IFI6226.DT Objektorienteeritud programmeerimine 1. rühmKippar Jaagup
12:00-15:30 A-406 IFI6208.DT Üldotstarbelised arendusplatvormid 1.rühmKippar Jaagup
12:15-15:45 e-IF IFI6077.DT 3D modelleerimine IKivi Kalle
14:15-15:45 e-IF1 IFI6225.DT Kasutajaliideste disain ja arendusTammets Priit
Kolmapäev 12. mai
08:15-11:45 e-IF IFI6214.DT Veeb ja meedia elemendid valikaineRinde Andrus
12:15-15:45 M-217 IFI6208.DT Üldotstarbelised arendusplatvormid 2.rühmKippar Jaagup
12:15-15:45 e-IF IFI6228.DT Algoritmid ja andmestruktuuridPetuhhov Inga
14:15-15:45 e-IF1 IFI6235.DT Multimeediumi tehnoloogiadRinde Andrus
Neljapäev 13. mai
08:15-09:45 e-IF MLM6214.DT Hulgateooria ja loogika elemendid E-ÕPEŠeletski Anna
10:15-11:45 e-IF IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesseVendelin Jelena
10:15-11:45 A-406 IFI6075.DT MultimediaRinde Andrus
12:00-13:30 e-IF IFI6230.DT Tarkvara testimise alused E-ÕPEKaupmees Sille
12:15-13:45 A-406 IFI6099.DT Computer Games ONLINEFiadotau Mikhail
12:15-15:45 M-543 IFI6023.DT Arvutigraafika E-ÕPEMõttus Mati
12:15-15:45 S-303 IFI6215.DT Arvutite ja võrkude haldamineKarp Meelis
14:15-15:45 e-IF1 IFI6235.DT Multimeediumi tehnoloogiadRinde Andrus
16:15-17:45 A-543 IFI6054.DT Agiilne tarkvaraarendusKusmin Marek
Reede 14. mai
08:15-09:45 e-IF IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesse informaatikute rühm E-ÕPEVendelin Jelena
08:15-09:45 e-IF MLM6216.DT Tõenäosusteooria elemendid E-ÕPELeibak Alar
08:15-11:45 e-IF4 IFI6101.DT Asjade internet ruum A440Kippar Jaagup
10:15-11:45 e-IF IFI6211.DT Eesrakenduste arendamine E-ÕPEKirsipuu Tauri
10:15-13:45 e-IF IFI6201.DT Teaduslik mõtteviis E-ÕPEOsula Kairi
12:15-15:45 e-IF4 IFI6203.DT Robootika ruum A440Toova Tanel
12:15-15:45 A-406 IFI6226.DT Objektorienteeritud programmeerimine 2. rühmKippar Jaagup
14:15-15:45 e-IF IFI6228.DT Algoritmid ja andmestruktuurid loeng E-ÕPEPetuhhov Inga
« mai 2021 »
E T K N R L P
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 123456
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »