« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 10. mai
10:15-11:45 V-105 KUC6255.FK Funktsionaalne treening kummilindigaPähn Irina
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKoppel Kristi
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKuu Saima
12:15-13:45 V-103 KUC6265.FK Eesti rahvatantsukompositsioonUnt Elo
12:15-14:15 V-105 KUC6265.FK Eesti rahvatantsukompositsioonUnt Elo
14:15-15:45 V-103 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIEinasto Heili
14:15-15:45 V-103 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIKapper Sille
14:15-15:45 V-105 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIEinasto Heili
14:15-15:45 V-105 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIKapper Sille
16:15-17:45 V-103 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIEinasto Heili
16:15-17:45 V-103 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIKapper Sille
16:15-17:45 V-105 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIEinasto Heili
16:15-17:45 V-105 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIKapper Sille
Teisipäev 11. mai
10:15-11:45 V-103 KUC6190.FK Ballett I RÜHM ITralla Oksana
10:15-11:45 V-105 KUC6190.FK Ballett I RÜHM IIPähn Irina
12:15-13:45 TLÜ_hoov KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonNõmmik Renee
12:15-13:45 TLÜ_hoov KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonOllesk Tiina
12:15-13:45 V-103 KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonNõmmik Renee
12:15-13:45 V-103 KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonOllesk Tiina
13:45-15:00 TLÜ_hoov KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisNõmmik Renee
13:45-15:00 V-105 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisOllesk Tiina
14:15-15:45 V-103 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisNõmmik Renee
14:15-15:45 V-105 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisOllesk Tiina
Kolmapäev 12. mai
10:15-11:45 V-103 KUC6190.FK Ballett I RÜHM ITralla Oksana
10:15-11:45 V-105 KUC6190.FK Ballett I RÜHM IIPähn Irina
12:15-13:45 TLÜ_hoov KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonNõmmik Renee
12:15-13:45 TLÜ_hoov KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonOllesk Tiina
12:15-13:45 V-103 KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonNõmmik Renee
12:15-13:45 V-103 KUC6256.FK Liigutusuurimus ja improvisatsioonOllesk Tiina
13:45-15:00 TLÜ_hoov KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisNõmmik Renee
13:45-15:00 V-105 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisOllesk Tiina
14:15-15:45 V-103 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisNõmmik Renee
14:15-15:45 V-105 KUC6267.FK Tantsija praktika lavastusprotsessisOllesk Tiina
15:30-17:45 M-218 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIEinasto Heili
15:30-17:45 M-218 KUC6270.FK Tantsimise ajalugu IIKapper Sille
Neljapäev 13. mai
10:15-11:45 V-103 KUC6190.FK Ballett I RÜHM ITralla Oksana
10:15-11:45 V-105 KUC6190.FK Ballett I RÜHM IIPähn Irina
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKoppel Kristi
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKuu Saima
16:15-17:45 V-003 KUC6265.FK Eesti rahvatantsukompositsioonUnt Elo
16:15-17:45 V-105 KUC6265.FK Eesti rahvatantsukompositsioonUnt Elo
Reede 14. mai
10:15-11:45 V-105 KUC6255.FK Funktsionaalne treening kummilindigaKornel Indrek
« mai 2021 »
E T K N R L P
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 123456
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »