« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 05. oktoober
10:00-13:00 V-304 KUM6245.FK Muusikaproduktsioon virtuaalses helistuudios rühmad A ja BUlvik Avo
10:15-13:45 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
10:15-13:45 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
13:00-15:00 T-511 KUM6252.FK Instrumentaalansambel III (rühm A)Ulvik Avo
14:15-15:45 N-207 KUA6735.FK Kontseptuaalne kunstKelomees Raivo
17:15-18:45 V-203 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
17:15-18:45 V-402A KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
17:15-18:45 V-402B KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
Teisipäev 06. oktoober
09:15-11:45 N-207 KUA6726.FK Loovprojekti juhtimineAntsmaa Merli
09:15-11:45 N-207 KUA6726.FK Loovprojekti juhtimineTomingas Monika
12:15-13:45 V-302A KUA6733.FK Disain: etapiviisiline loomeprotsessAren Krista
12:15-13:45 V-302B KUA6733.FK Disain: etapiviisiline loomeprotsessAren Krista
Kolmapäev 07. oktoober
10:15-13:45 V-302A KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
10:15-13:45 V-302B KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
10:15-13:45 V-402A KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
10:15-13:45 V-402B KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
12:15-13:45 V-203 KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
16:00-18:00 T-511 KUM6252.FK Instrumentaalansambel III (rühm B)Ulvik Avo
16:15-17:45 T-324 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
16:15-17:45 T-509 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
18:00-20:00 M-218 Happiness ProjectJõesaar Andres
Neljapäev 08. oktoober
10:00-14:00 V-402A KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguLock Gerhard
10:00-14:00 V-402A KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguTreier Heie Marie
10:00-14:00 V-402B KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguLock Gerhard
10:00-14:00 V-402B KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguTreier Heie Marie
14:15-15:45 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
14:15-15:45 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
14:15-17:45 T-511 KUM6257.FK Mitmehäälsus ja praktiline harmoonia grupid A, B, CMõistlik-Tamm Marit
14:15-17:45 V-203 KUM6257.FK Mitmehäälsus ja praktiline harmoonia grupid A, B, CMõistlik-Tamm Marit
Reede 09. oktoober
12:15-13:45 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
12:15-13:45 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
« oktoober 2020 »
E T K N R L P
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »