« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 07. detsember
10:00-13:00 V-303 KUM6245.FK Muusikaproduktsioon virtuaalses helistuudios rühmad A ja BUlvik Avo
10:00-13:00 V-304 KUM6245.FK Muusikaproduktsioon virtuaalses helistuudios rühmad A ja BUlvik Avo
10:15-13:45 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
10:15-13:45 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
13:00-15:00 T-511 KUM6252.FK Instrumentaalansambel III (rühm A)Ulvik Avo
14:15-15:45 N-207 KUA6735.FK Kontseptuaalne kunst EKSAMKelomees Raivo
17:15-18:45 V-203 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
17:15-18:45 V-402A KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
17:15-18:45 V-402B KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
Teisipäev 08. detsember
09:15-11:45 N-207 KUA6726.FK Loovprojekti juhtimineTomingas Monika
12:15-13:45 V-302A KUA6733.FK Disain: etapiviisiline loomeprotsessAren Krista
12:15-13:45 V-302B KUA6733.FK Disain: etapiviisiline loomeprotsessAren Krista
14:15-15:45 M-218 BFR6016.FK Loomemajandus ja loomeettevõtlusSaluveer Sten-Kristian
Kolmapäev 09. detsember
10:15-13:45 V-302A KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunst EKSAM "Performance etüüdid #3" Põhjalas kohvikus Botik kell 17-21Lock Gerhard
10:15-13:45 V-302B KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunst EKSAM "Performance etüüdid #3" Põhjalas kohvikus Botik kell 17-21Lock Gerhard
10:15-13:45 V-402A KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunst EKSAM "Performance etüüdid #3" Põhjalas kohvikus Botik kell 17-21Lock Gerhard
10:15-13:45 V-402B KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunst EKSAM "Performance etüüdid #3" Põhjalas kohvikus Botik kell 17-21Lock Gerhard
12:15-13:45 V-203 KUA6738.FK Video, performance-, heli- ja meediakunstLock Gerhard
16:00-18:00 T-511 KUM6252.FK Instrumentaalansambel III (rühm B)Ulvik Avo
16:15-17:45 T-324 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
16:15-17:45 T-509 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
Neljapäev 10. detsember
10:00-14:00 V-402A KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguLock Gerhard
10:00-14:00 V-402A KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguTreier Heie Marie
10:00-14:00 V-402B KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguLock Gerhard
10:00-14:00 V-402B KUA6725.FK 20.-21. sajandi kunsti ja muusika ajaluguTreier Heie Marie
14:15-15:45 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
14:15-15:45 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IIISimson Krista
14:15-17:45 T-511 KUM6257.FK Mitmehäälsus ja praktiline harmoonia EKSAMMõistlik-Tamm Marit
14:15-17:45 V-203 KUM6257.FK Mitmehäälsus ja praktiline harmoonia EKSAMMõistlik-Tamm Marit
Reede 11. detsember
10:00-14:00 V-202A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio III HINDAMINESimson Krista
10:00-14:00 V-202B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio III HINDAMINESimson Krista
10:00-14:00 V-302A KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio III HINDAMINESimson Krista
10:00-14:00 V-302B KUA6707.FK Joonistamise ja maalimise stuudio III HINDAMINESimson Krista
« detsember 2020 »
E T K N R L P
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 123
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »