« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 26. april
10:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
10:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
12:15-13:45 T-511 KUM6258.FK Rütmimuusika harmoonia alusedHõlpus Hain
14:15-15:45 e-FK5 KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid e-õppesKiik-Salupere Vaike
14:15-15:45 V-302A KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid e-õppesKiik-Salupere Vaike
14:15-15:45 V-302B KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid e-õppesKiik-Salupere Vaike
17:15-18:00 T-511 KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
17:15-18:45 V-402A KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
17:15-18:45 V-402B KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
Teisipäev 27. april
10:15-11:45 V-302A KUM6220.FK Kultuurisündmuse korralduse praktika (neljal korral - 9.02, 30.03, 27.04 ja 18.05 (arvestus)Tomingas Monika
10:15-11:45 V-302B KUM6220.FK Kultuurisündmuse korralduse praktika (neljal korral - 9.02, 30.03, 27.04 ja 18.05 (arvestus)Tomingas Monika
12:15-13:45 T-511 KUM6264.FK Partituuri analüüsTalmar Raul
Kolmapäev 28. april
12:15-13:45 V-402A KUM6244.FK Multimeedia projekt I e-õpeSigijane Katrin
12:15-13:45 V-402A KUM6244.FK Multimeedia projekt I e-õpeUlvik Avo
12:15-13:45 V-402B KUM6244.FK Multimeedia projekt I e-õpeSigijane Katrin
12:15-13:45 V-402B KUM6244.FK Multimeedia projekt I e-õpeUlvik Avo
14:15-17:45 V-303 KUM6231.FK Helidisain grupid 1 ja 2Ulvik Avo
14:15-17:45 V-304 KUM6231.FK Helidisain grupid 1 ja 2Ulvik Avo
Neljapäev 29. april
10:15-11:45 V-302A KUA6715.FK Loominguline projektAren Krista
10:15-11:45 V-302A KUA6715.FK Loominguline projektKask Margot
10:15-11:45 V-302A KUA6715.FK Loominguline projektKiiler Eve
10:15-11:45 V-302A KUA6715.FK Loominguline projektSimson Krista
10:15-11:45 V-302B KUA6715.FK Loominguline projektAren Krista
10:15-11:45 V-302B KUA6715.FK Loominguline projektKask Margot
10:15-11:45 V-302B KUA6715.FK Loominguline projektSimson Krista
10:15-13:45 e-FK5 KUM6256.FK Muusika praktiline taasesitusoskus e-õppesMõistlik-Tamm Marit
12:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
12:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
14:15-15:45 V-302A KUA6718.FK Lavastusfoto märtsis distantsõpeKask Margot
14:15-15:45 V-302A KUA6718.FK Lavastusfoto märtsis distantsõpeKiiler Eve
14:15-15:45 V-302B KUA6718.FK Lavastusfoto märtsis distantsõpeKask Margot
14:15-15:45 V-302B KUA6718.FK Lavastusfoto märtsis distantsõpeKiiler Eve
Reede 30. april
10:00-13:00 T-511 KUM6242.FK Helilooming ja improvisatsioon digiklaveril rühmad A ja BUlvik Avo
12:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
12:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVSimson Krista
13:00-16:00 T-511 KUM6253.FK Instrumentaalansambel IV rühmad A ja BUlvik Avo
« april 2021 »
E T K N R L P
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 12
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »