« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 10. mai
09:00-10:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - I gruppKunitsõn Vladimir
10:00-11:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - II gruppKunitsõn Vladimir
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKoppel Kristi
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKuu Saima
11:00-12:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - III gruppKunitsõn Vladimir
13:15-15:45 e-LT1 TSR6002.LT Rekreatsiooni ürituste korraldamineKulbin Karel
16:00-19:15 e-LT TSK6039.LT Orienteerumine / Loeng+praktilineSaue Elo
Teisipäev 11. mai
10:15-11:45 T-v_saal TSK6159.LT Võimlemise põhikursus II / MEHED 2.rühmCherneyko Natalia
10:15-11:45 T-v_saal TSK6159.LT Võimlemise põhikursus II / MEHED 2.rühmSaaron Viktor
10:15-11:45 V-101 TSK6163.LT Korvpalli põhikursus II / 1.rühmSirel Kersti
12:15-13:45 T-v_saal TSK6159.LT Võimlemise põhikursus II / 3.rühmSaaron Viktor
Kolmapäev 12. mai
08:15-09:45 T-v_saal TSK6159.LT Võimlemise põhikursus II / NAISED1 1.rühmCherneyko Natalia
08:15-09:45 T-v_saal TSK6159.LT Võimlemise põhikursus II / NAISED1 1.rühmSaaron Viktor
09:00-10:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - I gruppKunitsõn Vladimir
10:00-11:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika IIKunitsõn Vladimir
11:00-12:00 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - III gruppKunitsõn Vladimir
13:00-14:30 e-LT3 TSK6004.LT SpordipedagoogikaBazanov Boriss
15:00-17:00 Rä49-229 TSK6163.LT Korvpalli põhikursus II / 2.rühm kahes rühmasBazanov Boriss
Neljapäev 13. mai
08:00-08:45 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - I gruppKunitsõn Vladimir
08:45-09:45 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - II gruppKunitsõn Vladimir
09:45-10:30 TOP_ujula TSK6029.LT Veespordi teooria ja didaktika II - III gruppKunitsõn Vladimir
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKoppel Kristi
10:30-17:00 e-LT1 KUT6102.LT Toitumise alused/ SeminarKuu Saima
11:00-12:30 e-LT4 TST6025.LT Füsioloogia / Kontrolltöö!Rääsk Triin
Reede 14. mai
10:00-12:15 V-101 TSK6040.LT Erinevad sportmängud / LIIKUMISMÄNGUDSirel Kersti
« mai 2021 »
E T K N R L P
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 123456
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »