Kevad 2019

 

Terra Galerii
1.    Eve Kiiler "Vaadates läbi akende" 21.11.2018-15.02.2019
2.    Emily Aalde fotoseeria "Kadrioru ajakihid"  19.02.-18.03.2019
3.    Hannela Lüsi ja Darja Volkova maalid 20.03.-12.05.2019
4.    Ave Hansen, BA töö - Illustratsioonide seeria „Väike valge“ 14.05.-17.06.2019

Euroopa Galerii
1.    Hanna Dovha ja Maria Kaber "Maa-aluste jälgedes" 27.11.-18.02.2019
2.    "Käsikirjad", IKUMUMU I kursus 22.02.2019-14.04.2019
3.    Berit-Bärbel Rebane fotonäitus  "Miks nii negatiivne?" 18.05.-30.08.2019

Teadusnäituste Galerii
1.    Arheoloogia teaduskogu "Arheoloogilised leiud 2018" 13.12.2018-28.02.2019
2.    TLÜ linnaku õueala eskiisjoonised 04.03.-19.03.2019 Vaata galeriid
3.    Anneli Palo "Eesti metsad" loodusfotod metsatüüpide ülevaade  18.03.-11.06.2019
4.    Fotonäitus „Teistmoodi samasugune“  01.07.-23.09.2019

Astra Foorumi püramiidid
1.    Tiia Artla, Mati Mõttus "Lihtne ja soe" alates 10.10.-15.02.2019
2.    Berit Bärbel Rebane "Ise tehtud deemonid"   01.03. - 30.04.2019
3.    Ökoloogia Instituut ja Poola Vabariigi Suursaatkond: "Ta lendab mesipuu poole" 06.05- 07.06.2019 Vaata fotogaleriid!
4.    LTI lntegreeritud tehnoloogiate ja käsitöö eriala lõpu- ja õppetööd 10.06.-30.09.2019

Teabekeskuse Galerii
1.    Ühisnäitus "Kunstniku päevik", kuraator Margot Kask (BFMi õppejõud) 04.03.-20.05.201
2.    Mari Saarepera "Loovuse võlumaa" 18.05.-september

Mare Galerii fuajee
1.    ELU projektide kokkuvõtted 04.02.-11.02.2019
2.    MiksMitte!? BFMi üliõpilased, ristmeediaprojekt  25.02.-12.03.2019
3.    „Ajanihe: udmurdi noorte palvused 1993/2017“  21.03.-03.05.2019 Vaata fotogaleriid!
4.    „Eesti Tuletõrje 100“ 24.05 -08.07.2019

Mare Galerii 
1.    Karl Hendrik Rattus maalid 20.11.-25.02.2019
2.    Maris Soobik "Perekond" 25.02.-12.05
3.    Hanna Stina Heinloo "Oled kuningas, rüütel või narr?" 18.05.-30.09.2019

Mare Galerii II
1.    Laura Hirvoja maalid "Kuidas paistab muusika?" 14.03.-16.04.2019
2.    Regina Laanetu - Tantsivad jooned, BA lõputöö 20.05.-30.09.2019

Tallinna Galerii 
1.    Inga Maria Jakobson "Variatsioonid reaalsusest" 21.11.2018-20.01.2019
2.    Raul Esko "Fotopäevik" 18.02.-16.04.2019
3.    Kristin Kutti (MA)

Tallinna Galerii II
1.    Laura Roomets "Mõttekäigud" 21.11.2018-20.01.2019
2.    Greta Lizette Laanet - "Kelle linn?" 18.02.-17.04.2019
3.    ELU projektina valminud näitus "Ajarännak Tallinna Südalinnas" 18.05.-30.09.2019

Nova Galerii
1.    Arne Maasik "Louis Kahn projekt", kuraator Heie Treier 18.01.-16.04.2019
2.    Haapsalu kolledži arhitektoonika objektid  22.04.-12.05.2019
3.    Emma Ambur BAtöö, "Viie Eesti mängufilmi heli- ja värvikoodid" 

Kohvik Oaas
Lora-Liza Parv "Assortii ja Hirm" 20.05.-18.09.2019

Loodus- ja terviseteaduste instituut, Räägu tn 49
Sophie Imbeault "Aju kui kunst" alates 11.03.2019 kevadsemestri lõpuni, 3. korrus
 

Sügis 2018

 

Terra
1.    Marko Veinbergs "Eluilu". Ülespanek 30.08.-09.11.2018
2.    Eve Kiiler "Vaadates läbi akende" 21.11.2018-15.02.2019

Euroopa Galerii
1.    Liisa Pähk "Sa ei pea seda mulle rääkima" 27.08.-07.10.2018
2.    Anete Lomp "Kartulikaunitarid" kartulitrükid ja joonistus 08.10.-26.11.2018
3.    Hanna Dovha ja Maria Kaber "Maa-aluste jälgedes" 27.11.-18.02.2019

Astra näitusepind 
1.    Arheoloogia teaduskogu "Arheoloogilised leiud 2018" 13.12.2018-28.02.2019

Astra Näituste Püramiidid ja Astraarium kohvikuteala
1.    Tiia Artla, Mati Mõttus  "Lihtne ja soe" 10.10.-15.05.2019

Astra Foorumi 2. korruse väike betoonsein
1.    Regina Rehbach joonistused "forming lines - lining forms" 27.12.-11.03.2019

Mare Galerii 1. korrus valge
1.    Triin Sagen "Aegruum" 27.08.-18.10.2018
2.    TLÜ Fotoklubi näitus 15.10.-19.11.2018
3.    Hendrik Rattus maalid 20.11.-25.02.2019

Tallinna Galerii 2. korrus valge sein
1.    Margot Kask "Painded ja pöördumised" 27.09.-19.11.2018 (lisaks betoonsein)
2.    Inga Maria Jakobson "Variatsioonid reaalsusest" 21.11.2018-20.01.2019

Tallinna Galerii 2. korrus betoonsein
1.    Laura Roomets "Mõttekäigud" 21.11.2018-20.01.2019

Nova Galerii
1.    Krista Areni maalid-assamblaažid 
2.    PÖFFi raames filmiplakatite ajaloo näitus "Eesti filmiplakat 1968-1988"

 

Kevad 2018

 

Terra Galerii 
1.    Jana Pokotylo "Fantoomvalu"  29.01.-19.02.2018
2.    Kristjan Kalde "Siseväli" maastikumaalid 23.02 - 12.04.2018 Vaata fotogaleriid!
3.    Viire Jagomägi ja Jana Pokotylo "Ma nägin Sind mängimas" 17.04-15.2018

Astra näitusepind
1.    TLÜ Arheoloogia Teaduskogu "Arheoloogilised uuringud Eestis 2017" 05.02.–27.02.2018
2.    Sophie Imbeault "Aju kui kunst" 05.03 - 21.05.2018
3.    ELU projekt "Tarbimise vähendamine" 21.05-01.12.2018

Astra Teadlaste Foorum püramiidid
1.    TLÜ Integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö eriala tudengitööde näitus „Mõtlevad käed“ 19.02.-27.04.2018 Vaata fotogaleriid!
2.    LTI integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö ning BFM kunstide eriala lõputööde näitus 04.06.-05.10.2018

Astra II korruse Galerii
1.    Kalli Pilov  "Käsi käes" Lavastusfotod 05.02.-18.03.2018
2.    Michaela Engström "Väljaütlemata väljaütlemised II" 19.04-19.05.2018

Euroopa Galerii 
1.    Grupinäitus Aks-Karla Ribelus, Ave Hansen, Berit-Bärbel Rebane, Anna Dovha, Hanna-Stina Heinloo, Hannela Lüsi, Lora-Liza Parv, Tiina Reintrop (juhendaja Linda Elken ) "Päevauudised"  20.02-20.03.2018
2.    Hanna-Stina Heinloo "Taevas puutus vastu varbaid" luule ja illustratsioonid 26.03-03.05.2018
3.    Liisa Pähk - "Sa ei pea seda mulle rääkima" installatsioon + tekst 07.05-12.07.2018

Teabekeskuse Galerii
1.    Margot Kask Abstraktsed söejoonistused 05.02.-28.03.2018 Vaata fotogaleriid!
2.    Kertu Sillaste - "Igaüks teeb isemoodi kunsti" - 28.03.-16.05.2018
3.    Tuuli Tohver - "Jälg ajakangal" lõputöö BFM kunstide suund 14.05.-31.07.2018

Mare Galerii 1. korrus
1.    Pavel Ivanov "Seitse" 19.02-19.03.2018
2.    Päästeamet „Päästeamet 25“ 20.03.-16.04.2018
3.    Triin Sagen lõputöö BFM kunstide suund 21.05.-31.08.2018

Mare Galerii 2. korrus betoonsein
1.    Lora-Liza Parv Fotoseeria "Assortii" 05.02.-18.03.2018
2.    Valeriya Shemyakina "Proovi lõpetada" 26.03.-19.05.2018
3.    Kalli Pilov lõputöö BFM kunstide suund 21.05.-31.07.2018

Mare Galerii 2. korrus valge sein
1.    Berit-Bärbel Rebane "Maastikud" 12.02.-18.03.2018
2.    Tiina Reintop - "Hüljatud piltide album" 23.04.-21.05.2018
3.    Pavel Ivanov BFM kunstide suund lõputöö 28.05.-24.06.2018

Kohvik Oaas 
1.    Anu Purre "Floromaania" joonistuste digitrükid 13.02.-25.03.2018 pikendatud 
Tallinna Ülikooli muuseum
1.    Berit-Bärbel Rebane "Koguja päevik" lõputöö BFM kunstide suund 18.05.-31.09.2018

Nova Galerii 
1.    Andres Tarto "Kõrgelt leitud. Eestimaa mustrid ja kujundid" aerofotod 20.03.-30.04.2018
2.    Anastassia Gaplevski lõputöö BFM kunstide suund 28.05.-17.06.2018

Ursa Galerii
1.    BFM kunstide suund MA1 ja MA2 loomingulise projekti näitus, juhendaja Margot Kask 22.01.-18.02.2018
2.    BFM kunstide suund lõputööd Viktoria Savina, Valeria Gosteva, Xenia Mitkevich, Anastassia Gaplevski 21.05.-31.06.2018

Näitused TLÜst väljas
1.    "PUNKT" AALTO+BFM näitus Makasiini L3 Helsingis. 27.04-13.05.2018 Kuraator Renee Aua
2.    "MAAALUSED" IKUMUMU2 Kaevandusmuuseumis. 18.05-11.06.2018 Kuraator Krista Aren
3.    Tallinn ART WEEK BFMis 12.06.-15.06.2018
4.    Arhitektuurimakettide fotod ArhMus. IKUMUMU2  18.06.- Kuraator Margot Kask ja Eve Kiiler.

 

Sügis 2017

 

Terra galerii 

Anita Karma maalid "Karma aed" 04.09.-15.10.2017

Ökoloogia keskuse rahvusvaheline mereteemaline fotokonkurss 16.10.-03.12.2017

Abstraktsed ruumilised kompositsioonid. Juhendaja Krista Aren 04.12.2017 - 21.01.2018

Teabekeskuse galerii

Yyhely Hälvin "Sarvekandjad ja Valge Vares" graafika, mustvalged ja kollaažid

Kohvik Oaas

Ava Hansen "Pidu ja kõdu"  27.11.2017 - 04.02.2018

Euroopa Galerii

Kadri Kadakas "Minu maailm" fotokollaazid (BAtöö) 04.09.-05.11.2017

Laura Roomets. Kadrioru ärikeskus, mustvalged arhitektuurifotod. 08.11.2017 - 10.01.2018

Astra näitusepind

Kärt Viljalo ja Marko Veinbergs fotonäitus „Pestitsiidid“ 25.09.-19.11.2017 Vaata galeriid

Anu Purre "Floromaania" joonistuste digitrükid 04.12.2017 - 04.02.2018

Astra Teadlaste Foorum

"Arheoloogia sees ja väljas" TLÜ Arheoloogia Teaduskogu, kuraatorid Ülle Tamla, Mauri Kiudsoo ja Aive Viljus 15.05.-01.10.2017

Teabekeskuse Galerii

Paula Parts "Paradiis" Paula Parts 08.11.2017 - 19.01.2018

Mare Galerii 1. korrus

"Fotoklubi liikmete suvised tegemised" TLÜ fotoklubi 30.10.-01.12.2019

Louis Caspar Schmitt  "In- and Outside Telliskivi" 04.12.2017 - 01.02.2018

Mare Galerii 2. korrus valge sein

Piibe Piirma - "Rändurite portreed", fotod mikroorganismidest 04.09.-08.10.2017 Vaata galeriid

Berit-Bärbel Rebane - fotonäitus "Väikesed surmad" 09.10.-12.11.2017

Loovteraapia 10. aasta juubelinäitus. Kuraator Sirje Runge 13.11.-03.12.2017

Holger Rannus Joonistuste digitrükid 11.12.2017 - 02.02.2018

Mare Galerii 2. korrus betoonsein

Piibe Piirma - "Rändurite portreed", fotod mikroorganismidest 04.09.-08.10.2017 Vaata galeriid

Loovteraapia 10. aasta juubelinäitus. Kuraator Sirje Runge 13.11.-03.12.2017

Louis Caspar Schmitt - "Seitse päeva" 04.12.2017 - 01.02.2018

Kevad 2017

 

Terra galerii

Paula Parts ja Mikk Kask "Märkamisaeg" 09.01.-19.02.2017

Orest Kormašov "La bella vacanza" 13.02.-02.04.2017

"ULTRA" Aalto Ülikooli ja BFMi tudengite ühisnäitus 03.04.-07.05.2017

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Euroopa Galerii

Yyhely Hälvin "Ööloomad" 06.02.-09.04.2017

Kristel Sergo "Iga rännak algab kodust" 10.04.-28.05.2017

Grete Teng "Kivilinna mitu palet" (BAtöö) 28.05.-03.09.2017

Teabekeskuse Galerii

Akvile Sedleviciute "From River to lake, from forest to field, from Europe to Indonesia" 30.01.-12.03.2017

Renee Aua "Näod ja killud" 13.03.-02.04.2017

"ULTRA" Aalto Ülikooli ja BFMi tudengite ühisnäitus 03.04.-07.05.2017

Anna Kõhukna "Südameseisud" (BAtöö) 28.05.-24.09.2017

Astra Teadlaste Foorum

"Visegrádist Visegrádini" Poola Vabariigi Suursaatkonna näitus 27.02.-12.03.2019 Vaata galeriid

"AJUTAJU" Psühhiaatriakliiniku patsientide tööde näitus 13.03.-02.204.2017 Vaata galeriid

"Arheoloogia sees ja väljas" TLÜ Arheoloogia Teaduskogu, kuraatorid Ülle Tamla, Mauri Kiudsoo ja Aive Viljus 15.05.-01.10.2017

Konfuutsiuse Instituudi näitus 08.05.-28.05.2017

Astra näitusepind

"Kunst füüsikas?" kuraator Sander Paekivi 20.02.-21.05.2017 Vaata galeriid

Piret Räni "Ugrilase värviraamat" 22.05.-29.09.2017 Vaata galeriid

Teeme õueala puhkealaks. Uue Ursa õppehoone eskiisid 16.01.-24.09.2017

Pille-Riin Talts "Mängud toore iluga" 16.01.-25.06.2017

Mare galerii 1. korrus valge sein

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Berit-Bärbel Rebane "Linnu silmadega linn" 03.04.-07.05.2017

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Mare galerii 2. korrus valge sein

Kristjan Kalde "Tajumaa" 27.02.-21.065.2017

Darja Rattik "Mina-Jumal" (BAtöö) 22.05.-30.08.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Darja Rattik "Inktober" 16.02.-09.04.2017

Anna Kõhukna "Mis toimub Veenusel" 10.04.-21.05.2017

Maarit Mürk "Imedemaa" 22.05.-30.08.2017

Mare aatrium 3.k. muuseumi nišš

"AJUTAJU" Psühhiaatria kliiniku patsientide tööde näitus 13.03.-12.04.2017 Vaata galeriid

Sügis 2016

 

Terra galerii

Liispet Undusk "Alguse mäed" 19.09.-16.10.2016

Tauno Ostra "Õ;" 18.10.-02.12.2016 Vaata galeriid

Beeke Janssen "Lase mu hingel voolata" 05.12.-08.01.2017

Euroopa Galerii

Mikk-Artur Ostrov "Portfoolio 17.06.2016" 03.10.-30.10.2016

Darja Rattik "Hannise tiivad" 31.10.-29.01.2017 Vaata galeriid

Teabekeskuse Galerii

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Astra näitusepind

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Iris Kivisalu "Kas keegi teine ei võiks aidata?" Heateo Sihtasutus, külalisnäitus 03.10.-04.12.2017

Astra Teadlaste Foorum

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Mare galerii 1. korrus valge sein

TLÜ fotoklubi „Tudengite fotonäitus“ 31.10.-27.11.2017

ELU projekt "ELU: NAISED UDUS", kuraator Kai Kaljo  12.12.2016-05.02.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Pille-Riin Talts "Metsamüstika" 31.10.-11.12.2016 Vaata galeriid

Mare galerii 2. korrus valge sein

Anna Kõuhkna "Ähm" 31.10.-26.02.2017 Vaata galeriid

Mare galerii 2. korrus betoonsein

Sihtasutus Archimedes, külalisnäitus 26.09.-30.10.2016

Fotoseeria kunstimuuseumidest 07.11.-22.01.2017
 

Mare aatrium 3.k. muuseumi nišš

"We are different, but united", külalisnäitus 21.11.-11.12.2016

Ursa projektiruum

Aleksander Erstu "Iteratsioonid" 17.10.-13.11.2016 Vaata galeriid

Kevad 2016

 

Ursa galerii
"Katsed, ekslemised, avastused, visandiplokid ja kunstnikuraamatud" Kuraator Margot Kask 12.04.-06.05.2016 Vaata galeriid