Seminar

Pille Pruulmann-Vengerfeldti seminar kaasavast kursuseprogrammist

Kevadsemestri esimesse KesKustELU tuppa 11. veebruaril kell 12.15-14.15 ELUalal (Mare III korrus) oleme kutsunud kommunikatsiooni-professori Pille Pruulmann-Vengerfeldti Malmö Ülikoolist.

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

11.02.2019 kell 12.15 - 14.15

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kevadsemestri esimesse KesKustELU tuppa 11. veebruaril kell 12.15-14.15 ELUalal (Mare III korrus) oleme kutsunud kommunikatsiooni-professori Pille Pruulmann-Vengerfeldti Malmö ÜlikoolistPille arutleb ja jagab häid tööriistu teemal "Õpiväljundite hindamine ja kaasav kursuseprogramm".

KesKustELU toas:

Pille Pruulmann-Vengerfeldt

• arutleme kuidas demokraatia ja kaasamise põhimõtteid klassiruumis rakendada, selliselt, et suureneks üliõpilase vastutus oma õppimise eest, paraneks arusaamine sellest, mida üldse on vaja õppida ja juurduks selgemalt ära tundmine, et see, mis mulle meeldib, ei pruugi meeldida teistele.
  • vaatame üle ainekava põhilised elemendid ja arutame, kuidas kaasavaid meetodeid klassiruumis kasutada, millised on ohud ja võimalused ning kuidasseda kõike ka üliõpilaste õigusi arvestades õppeinfosüsteemi kirja panna.

KesKustELU tuba on kord kuus toimuv vestlustuba, kus külalisesinejad on nii Eestist kui ka välismaalt ning arutatakse projekt- ja probleemõpet läbiviimist toetavatel teemadel.

Registreeri KesKustELU tuppa!