KesKustELU tuba kutsub kuulama!

ELU on alus tarkadeks valikuteks elus!

Oktoobrikuus ootame taas kõiki huvilisi osa võtma KesKustELU toast, sest erinevatel teemadel tulevad rääkima kolm inspireerivat külalalisesinejat! KesKustELU tuba on ELUtoast välja kasvanud formaat, kus iga kord on külalisesineja, kes räägib teemade,l mis toetavad projekt- ja probleemõppe läbiviimist ning koostöiset õppimist.  Registreeri SIIN!

• 16. oktoobril kell 15.30-17.00 M-608 Henk Mulder (University of Groningen), kes tutvustab Science Shop'i kontseptsiooni.
  • 30. oktoobril  kell 15.30-17.00 Mare maja III korruse aatriumi ELUalal Ian Kinchin (University of Surrey), kõrgkooli pedagoogika spetsialist, kes räägib teemal "Exploring professional identities of academics". Soovitame lugeda ka tema selleteemalist artiklit.
  • 31. oktoobril kell 9.30-11.00 Mare maja III korruse aatriumi ELUalal mõistekaardi meister Alberto Canas (IHMC), kes tutvustab mõistekaardi meetodit ning kuidas selle abil mõtestada ELU projektide interdistsiplinaarsust.

NB! Välja toodud KesKustELU toad toimuvad inglise keeles!
NB! Mare III korruse aatriumi ELUala saab broneerida ka rühmatöödeks!