KesKustELU tuba juba homme

ELU on alus tarkadeks valikuteks elus!

Oktoobri lõpp üllatab põnevate külalisesinejatega! Ootame Sind osa võtma KesKustELU toast:

• 30. oktoobril  kell 15.30-17.00 Mare maja III korruse aatriumi ELUalal Ian Kinchin (University of Surrey), kõrgkooli pedagoogika spetsialist, kes räägib teemal "Exploring professional identities of academics". Soovitame lugeda ka tema selleteemalist artiklit.
  • 31. oktoobril kell 9.30-11.00 Mare maja III korruse aatriumi ELUalal mõistekaardi meister Alberto Canas (IHMC), kes tutvustab mõistekaardi meetodit ning seda, kuidas selle abil mõtestada ELU projektide interdistsiplinaarsust.

KesKustELU tuba on ELUtoast välja kasvanud formaat, kuhu on kutstutud külalisesineja, kes räägib teemadel mis toetavad projekt- ja probleemõppe läbiviimist ning koostöist õppimist!

NB! Need KesKustELU toad toimuvad inglise keeles! Registreeri!