Põnevad esinejad ELUtubades!

ELUtuba

Ootame praegusi, varasemaid ja tulevasi ELU juhendajad 28. novembril kell 15.30-17.00 ELUtuppa, kuhu tuleb rääkima Krõõt Mõttus ja Mari-Liis Jakobson ELU projektist "Z-gen: Miks peaks tänased noored tahtma saada ametnikuks, poliitikuks või ühiskonnaaktivistiks" Krõõt on lõpetanud Tallinna Ülikoolis kaks magistrikraadi kommunikatsiooni ja politoloogia alal. ELU juhendab ta koos ühiskonnateaduste instituudi poliitikasotsioloogia dotsendi Mari-Liis Jakobsoniga. Millised küsimused kerkivad esmakordsel ELU juhendamisel? Kuidas motiveerida 24 üliõpilast kaasa mõtlema ja ise tegema? Kuidas ise koos töötada? Milliseid metoodikaid kasutada? Lisaks võtame kokku toimunud vahenädala sessioonid ja räägime esitluspäevadest. Tule kuula ja kaasa rääkima 28. novembril kell 15.30 ruumis M-632! Registreeri!

KesKustELU tuba ootab 11. detsembril kell 11.15-13.15 ELUalal (Mare III korrus) kõiki huvilisi kuulama Pille Pruulmann-Vengerfeldti, Malmö Ülikooli professorit ja varasemat Tartu Ülikooli meediauuringute professor, kes tuleb jagab oma kogemusi kaasava ainekava koostamisest ja õpiväljundite hindamisest. Soovitame lugeda ka tema kirjutatud eestikeelset artiklit: "Kaasava ainekava kujundamine: õpetamiskogemuse refleksioon".
Registreeri!