festival
 
  • Kell 12.00 Aktus ja silmapaistvate vilistlaste tunnustamine

Õppeaasta avaaktusel tervitavab ülikoolipere rektor prof. Tiit Land. Tunnustame 2018. aasta silmapaistvaid vilistlasi ja Aasta Vilistlast.

Esinevad ülikooli koorid.


  • Kell 12.30 DJ Peeter Ehala

DJ Peeter Ehala on plaadifirma ja peo TIKS üks eestvedajatest. TIKSu teatakse nii uue kui ka vana ilusa meloodilise muusika propageerijat.

Uuri ja kuula siit lähemalt:

www.soundcloud.com/tiksume

www.facebook.com/tiksume


Vaba aega sisustavad spordivabatahtlike liikumine Scult, korvpalli meeskondade poolt korraldatav viskevõistlus ja TLÜ Üliõpilaskond. Maitsvat toitu pakuvad Papa Karla, Nohik, Tampe, Oaas ja Skuup.  • Kell 13.15 Siim Koppeli trummishow


  • Kell 13.45 Muusikaline duo Öed

Saare naiste duo Öed ehk Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid on eriline jõud, ilutulestiku sädemed ja saare essents. Mõlemad lauljad on erinevaid muusika projekte teinud juba üle kümne aasta, kuid nüüd otsustati kaua kestnud sõprus ühte bändi panna ning kontserte teha. Duo astus tugeva sammuga kohalikule muusikamaastikule käesoleva aasta märtsis, kui anti välja esimene ja terav singel “Ära käpi mind”. Teine suvine singel “RulliRulliRulli” ammutab ekstrakti nii Saaremaa unelaulu pärandist kui ka kaasaegsest R&Bst ning on juba võitnud paljude muusikaarmastajate südamed. Öed on “laadnalt” energilne, positiivne ja värske helikeel eesti popmuusika maastikul. Bändis on tegelikult liikmeid rohkem ja nad on hästi kursis TLÜ eluga - nimelt on mitmed neist meie ülikoolis õppinud/õpivad.


  • Päevajuht Samuel Reinaru

Samuel on lõpetanud Haapsalu Muusikakooli klassikalise kitarri erialal ning Tallinna Ülikooli muusikaõpetaja eriala koos klassikalise laulu suunaga. Lisaks igapäevasele tööle tegeleb ta tihedalt muusikaga - õpetab pillimängu ja teeb kaasa mitmes bändis.


Vaata pilte eelmise aasta sündmusest.

Jälgi infot ka Facebook sündmuse vahendusel.

 

Lisainfo:

Avaaktus:
Evelin Värva
Kadri Kiigema 


Parklapidu:
Doris Piho
Terttu Maastik