saadikud

Tallinna Ülikooli Üliõpilassaadiku esindusmeeskond on püsiv kogu aktiivsetest üliõpilastest, kes on huvitatud Tallinna Ülikooli esindamisest ülikoolisiseselt ja -väliselt. Meie üliõpilassaadikuid on sul võimalus kohata erinevatel ülikoolisisestel ja -välistel sündmustel, nagu haridusmessid, avatud uste päev, koolikülastused, infotunnid, webinarid.

Üliõpilassaadikud õpivad erinevates instituutides ning on kursis ülikooli elu puudutavate küsimustega. Vajadusel suunavad nad sinu küsimuse edasi õigele kontaktile. Sul on võimalus küsida nõu nii sisseastumise, õppetöö kui ka ülikoolielu kohta.

 

Loe, miks on Tallinna Ülikool saadikute Plaan A ning võta julgelt ühendust!

Stella                      

Stella

"Suurus ei loe? Mõtle uuesti! Tallinna Ülikool on suurim humanitaarteadusi õpetav ülikool Tallinnas. Tänapäeva infoühiskonnas läbilöömiseks pead sa olema tublisti parem kui lihtsalt keskmine. Siin toimetatakse üksnes ülivõrdes ja seepärast on see minu Plaan A."

ERIALA: Riigiteadused / Ühiskonnateaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-MAIL: rstella@tlu.ee
Liis

Liis

"Kolm aastat riigiteadusi on olnud põnev ja väga seikluste rohke aeg. Ülikooli juures on meeldinud mulle kõige rohkem aktiivsed tegevused, mida olen saanud rakendada oma erialal."

ERIALA: Riigiteadused / Ühiskonnateaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti keel
E-MAIL: liisivaste@gmail.com
Hannaliisa

Hanna-Liisa

"Minu suur soov on saada Eripedagoogiks. TLÜ pakub minu jaoks sobivat õpikeskkonda, häid praktikavõimalusi, suurepäraseid võimalusi ning teadmisi edasiseks eluks- sellepärast on Tallinna Ülikool minu Plaan A!"

ERIALA: Eripedagoogika / Haridusteaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-MAIL: hannaott@tlu.ee
Kristel

Kristel

"Kultuur ei ole lihtsalt folkloor ja muusika. Kultuuriteadus on eriala, mis õpetab sind lähenema kultuurile teise vaatenurga alt ning õpetab analüüsima eri keskkondi ja täiesti uusi kultuure. Tallinna Ülikool on minu plaan A - andes mulle palju võimalusi teostada end nii koolis kui ka väljaspool kooli."

Eriala: Kultuuriteadus / Humanitaarteaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-mail: krizo@tlu.ee
Deivis

Deivis

"Minu Plaan A on Tallinna Ülikool, sest uutmoodi akadeemiline ülikool õhkab tegutsemisvabadusest ning toetab loomingulisust."

Eriala: Liiklusohutus / Haapsalu Kolledž
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-mail: deivis@tlu.ee
Marko

Marko

"Minu Plaan A on Tallinna Ülikool, kuna ma tahan saada liiklusõpetajaks. Parimad õpetajad tulevad traditsiooniliselt TLÜ-st."

Eriala: Liiklusohutus / Haapsalu Kolledž
SUHTLUSKEEL: eesti, inglise ja vene keel
E-mail: ritsom@tlu.ee
Eva Liisa

Eva Liisa

"Psühholoogia erialal saad teada palju iseenda ja ümbritseva kohta. Loengud on huvitavad, kaasahaaravad. Tallinna Ülikooli eeliseks on õppehoonete asukoht ning lastehoid. Tudengid saavad praktiseerides ainepunkte koguda ja oma lapsi loengu ajaks hoiule tuua."

Eriala: Psühholoogia / Loodus- ja terviseteaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja vene keel
E-mail: elrikkas@tlu.ee
Rahel

Rahel

"Õpin teisel kursusel noorsootööd. Tallinna Ülikooli õppejõud on kaasaegsed ja meetodid uudsed, seepärast soovin astuda ka TLÜ magistriõppesse. Oma töös Meremuuseumis tegelen noortega igas vanuses, pakkudes neile põnevaid teadmisi ja elamusi."

Eriala: Noorsootöö / Haridusteaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-mail: rahel6@tlu.ee
Anna Leena

Anna Leena

Eriala: Psühholoogia/ Loodus- ja terviseteaduste instituut
SUHTLUSKEEL: eesti ja inglise keel
E-mail: annaleen@tlu.ee

 

 

 
Kui soovid ka üliõpilassaadikuks kandideerida, võta ühendust:

Terttu Maastik
Turundusspetsialist
terttu.maastik@tlu.ee