Seminar

Infotund “Kraadini ja targemaks – õpi õpetama!”

25.08.2022 kell 14.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Septembri algus on uue õppimise algus. Kui sa ei ole veel otsustanud, millist õpirada valida, ja soovid rohkem teada erinevatest õppimisvõimalustest, siis kutsume sind osa saama Tallinna Ülikooli infotunnist “Kraadini ja targemaks – õpi õpetama!”.

Infotund toimub neljapäeval, 25. augustil, kell 14.00–16.00 Zoomi keskkonnas. Infotunni eesmärk on tutvustada Tallinna Ülikooli õppimisvõimalusi nii täiendus- kui ka tasemeõppes, avalikest loengutest mikrokraadiprogrammideni. Ootame infotundi koolide ja lasteaedade töötajaid ning teisi huvilisi, kes mõtlevad edasi õppimisele või kes annavad õppimise soovitusi oma kolleegidele.

Infotunnis saavad vastuse järgmised küsimused:

• Mida saab õppida edasi tööd alustanud õpetaja?
  • Mida saab juurde õppida kogenud õpetaja?
  • Mida õppida, kui ei ole õpetajaks õppinud, aga tahaks koolis/lasteaias töötada?
  • Mida tähendab mikrokraad ja milleks tuleb õppijana valmis olla?
  • Millist koolitust soovitada koolis töötavatele abiõpetajatele? Aga tugispetsialistile?

Infotunni esitlus      Infotunni salvestus