Partnerlus ja koostöö

NITT- Nõustamiskeskuse infonädal tudengilt tudengile

Tallinna Ülikooli Nõustamiskeskus ja ELU projekti tudengid kutsuvad teid osa võtma Nõustamiskeskuse kuu raames toimuvast infonädalast, mille fookuses on töötamine õpingute ajal. Karjääri teemaline infonädal toimub 5.12-8.12, mille jooksul jagatakse erinevad tööalaseid infokilde Nõustamiskeskuse Instagramis - tlu_ynk, toimuvad infotunnid ning karjäärimess.

Lisa kalendrisse

iCal calendar

AJAKAVA

Kolmapäev 07.12 "Ole iseenda boss"
10.00 "Noorelt ettevõtjaks"- VitaminWelli looja Gert-Kristjan Rungi (A-222)
11.00 "Mis passid, hakka investeerima"- Rahafoorumist Taavi Pertman (A-222)
12.00 "Sul on küsimus, meil on vastus"- Nõustamiskeskus (A-242)

Neljapäev 08.12
10.00 - 16.00 Töö- ja karjäärimess Astra aatriumis
11.00 "Kuhu kadus mu raha?" EMTA (A-242)
12.00 "Töösuhte vundament" Töötukassa (A-242)
13.00 "Puhkus puhkuserahadega" Tööinspektsioon (A-242)
14.00 ''Muretu pensionipõlv'' Sotsiaalkindlustusamet (A-242)
16.00 Auhindade jagamine ja messipäeva lõpetamine Astra aatriumis

Messist võtavad osa SA Noored Kooli, Swedbank, Eesti Energia, Karjääristuudio, Cleveron AS, Tele2, Wise, LHV, Postimees, Tööinspekstioon, Multilingua.

Messipäeva jooksul toimub Nõustamiskeskuse boksi juures viktoriin, kus kõigi õigesti vastanute vahel loositakse välja messi lõpus auhinnad.

Infotundidest ja messist on oodatud osa võtma nii alles tööd otsivad tudengid kui juba töötavad tudengid, sest uued teadmised ja tutvused on ju alati kasulikud.

Täpsemat infot messist osavõtvate ettevõtete ja infotundide sisu kohta jagame jooksvalt Facebookis

NITT-i sponsoriteks on Vitamin Well ja Myfitness, toetab ERR.