Kultuurisündmus

Tallinna Ülikooli Meeskoori kontsert "Neli oktavit, ainult mustad ehk 20. juubel"

27.04.2019 kell 17.00 - 18.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

juba kakskümmend aastat on Tallinna Ülikooli Meeskoor panustanud Eesti meestelaulu iibesse ja levikusse. Numbrid näitavad, et aegade jooksul on meeskoorist läbi käinud ca 150 laulupisikuga nakatunud meest. Ja kuigi mõned neist on TLÜ Meeskoorist lahkunud, ei ole nad teps mitte tervemaks saanud, vaid pisik elab ja levib edasi. Toidame laulumeestega eesti tele- ja teatrimaastikku, Rahvusmeeskoori ja amatöörkoore ning lugematul hulgal dušširuume ja vannitubasid. TÕESTI-TÕESTI...meie panust eesti meestelaulu on raske, kui mitte võimatu üle tähtsustada.

Aga kuidas me seda kõike teeme!?!?
No tule vaata ise. No tule KUULA ise.....

Tallinna Ülikooli Meeskoor tähistab oma 20. sünnipäeva suurepärase juubelikontserdiga "Neli oktavit, ainult mustad ehk 20.juubel", Mustpeade majas, 27. aprillil, algusega kell 17.00.

Esitame läbilõike meeskoori tegevusest kahekümne aasta jooksul, mälestame eilseid ja tänaseid tegijaid.

Piletid:
Eelmüük 10€ - kontakt läbi FB