Kontsert

09.12.2021 kell 18.00 - 19.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tallinna Ülikooli sümfooniaorkester on Tallinna ainus harrastusprintsiibil tegutsev täiskasvanute sümfooniaorkester, mis on repertuaarilt ja tegevusväljundilt tugev kontserdikollektiiv ning professionaalse sümfooniaorkestri kõlaga.
Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester alustas tegevust 2013. aasta septembris Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu eestvedamisel. Lühikese tegevusaja jooksul on jõutud kõrgele kunstilisele tasemele, mille tõestuseks on mitmekesine nõudlik kontsertrepertuaar ja tihe esinemisgraafik.
Aktiivse mitmekesise ja mahuka kontserttegevuse eest tunnustati orkestrit 2015. aastal Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu aastapreemia ja Tallinna Ülikooli parima loomingulise projekti tiitliga aastatel 2015 ning 2017. Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri dirigent on Martin Sildos.

Kontsert toimub Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu ja Eesti Arhitektuurimuuseumi koostöös.

Piletid (hinnaga 6 ja 4 eurot) on müügil Piletilevis ja enne kontserti kohapeal. Publik on oodatud üks tund enne kontserdi algust uudistama Eesti Arhitektuurimuuseumi püsinäitustel „Elav ruum“ ja „Uuri ruumi!“.

Loe lisaks ning osta pilet siit.