Traditsiooniline Tallinna Ülikooli jõululaat tuleb taas!

05.12.2019 kell 10.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

laat.jpg

Traditsiooniline Eesti toodangut väärtustav jõululaat toimub 5. detsembril 10 - 16, Astra maja esimesel korrusel Teadlaste foorumis. Naeratuse näole ja jõulurõõmu südamesse toovad põnevad ja omanäolised kingiideed, mida lähedastele ja sõpradele kingikotti pista.

10.00 Laada avavad showprogrammiga TLÜ Tantsutüdrukud. Kuulutame välja laadaviktoriini!
11.00 Torupilli ja pika vilega musitseerib Karolin Vetevoog.
11.00 „Teeme teistmoodi“ käsitöösalongi töötuba „Nahast käevõru meisterdamine“
Isetehtud käevõru hind 5 eurot. Töötoad algavad igal täistunnil kell 11 ja lõppevad kell 15.
12.00 Viiulil musitseerib Hanna- Liia Kiipus.
13.00 Musitseerib duo Karolin Vetevoog ja Hanna- Liia Kiipus.
14.00 ELU projekti "Tallinna Ülikooli mäluüksused online-meedias nähtavaks!" küsitlustulemuste lühitutvustus ja loos. Loosi lähevad Apollo kinkekaart suurusega 50 eurot ja mitmeid teisi auhindu. Küsimustiku leiad SIIT.
15.00 Laadaviktoriini tulemused ja auhinnad. Peaauhinnaks piparkoogimaja kohvikult „Oaas“. Lisaks on loosiauhindu Tiina Kilksonilt, Toledo kirjastuselt, Pipravikatilt ja õpilasfirmalt Homme.

• Algab kampaania „Jõuluüllatus kolleegile“!
    Kingitus heale kolleegile on saadaval Teabekeskuses. Sinu ülesanne on kirjutada õnneliku kingisaaja nimi ja see kohale toimetada.
  • Teabekeskuses on müügil TLÜ meened.

Laadal müügil jõulukontserdi piletid, tasuda saab ainult sularahas!

Lisainfo:
Evelin Tabur, sündmuste koordinaator