TLÜ täiendav vastuvõtt

Esita avaldus 8. - 12. augustini infosüsteemis SAIS!

 

Kui Sa veel ei ole jõudnud sel aastal ülikooli astumiseks avaldust esitada, siis nüüd on uus võimalus! Täiendav vastuvõtt toimub kuuele bakalaureusetaseme ja viieteistkümnele magistriõppe erialale.

Vastuvõtueksamid toimuvad 13. - 19. august.

Lisadokumentide esitamine paberkandjal toimub 12. augustil kell 10 - 12. Leiad meid ruumist A-133 (Narva mnt 29).

Kõige tähtsam info vastuvõtu kohta

  • SAISis avalduse esitamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart ja lugeja või mobiili ID. Kontrolli järele, et su ID-kaart või sertifikaadid ei oleks aegunud ja et sa tead, mis su PIN 1 on. Pangad enam uusi paroole ei väljasta.
  • Avalduse saab esitada ühele konkursile.
  • Ingliskeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema inglise keele tase B2. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada. Test toimub 17. augustil kell 8.30 ruumis S-412.
  • Välismaalastel ja Eesti kodanikel, kes on keskhariduse omandanud välismaal ning kandideerivad eestikeelsele õppekavale, on kohustus sooritada eesti keel B1 test. Test toimub 17. augustil kell 8.30 ruumis S-423. Vaata täpsemalt siit, kuidas eesti keele oskust tõendada ning kes peavad testil osalema.
  • Välisriigis omandatud haridust tunnustab ülikool lähtuvalt Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangust ja soovitusest. Hinnangu saamine võtab aega kuni 30 päeva, seega palun võtta see hinnang võimalusel juba enne vastuvõtuperioodi algust.

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest, võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga.

E-post: vastuvott@tlu.ee 
Telefon: 6409 135