Avalik loeng

27.02.2020 kell 10.00 - 11.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Avatud Akadeemia seminari „"Digilahendused väikeettevõtjale: kuidas võtta kontrolli alla müük, turundus ja kliendihaldus?", viib läbi Marek MühbergTallinna Ülikooli Avatud akadeemia külalislektor.

Räägime, kuidas seada üles oma müügi- ja turundustegevused, kui sul on vähe töötajaid? Kuidas eristuda konkurentidest ja kasutada seda müügis ning turunduses? Kuidas ja miks peaks väikeettevõtja tegelema kliendihaldusega? Loeng on praktiline. Vaatleme erinevaid väikeettevõtjale kättesaadavaid digitooteid ja seda, kuidas neid kasutada.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine: Registreeri seminarile

Lisainfo: Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool