Avalik loeng

25.04.2019 kell 10.00 - 11.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kommunikatsioonile tähelepanu pööramata tänapäeval ettevõte hakkama ei saa! Kas ja millal kaasata kommunikatsiooniteenuseid pakkuv büroo, millisel juhul piisaks spetsiifilist teenuslõiku spetsiifilisest büroost?  Millal oleks mõistlik leida üksikisikust teenusepakkuja? Millal võiks võtta osaajaga töötaja oma ettevõttesse tööle, millisel puhul palgata täiskohaga kommunikatsioonijuht? Toome välja erinevate koostöövormide võimalused.

Avatud Akadeemia seminari „Missugust PR-i teenust saab ettevõtja ise teha, millist ja millal tasub sisse osta?" lektor on Annela Laaneots, Tallinna Ülikooli Balti fimi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi lektor. Seminar toimub BFMi maja auditooriumis N-207, Narva mnt 27, II korrus.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine: Registreerimisvorm

Lisainfo:

Lilian Rückenberg