Avalik loeng

22.10.2018 kell 10.00 - 11.30

Uuemad suunad õppimises: kuidas õppimisest mõelda ja kuidas toetada õppijat?

selleks, et sündmusele registreerida, töötleb Tallinna Ülikool (vastutav töötleja, lilianr@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

Soovin liituda TLÜ koolituste uudiskirjaga

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Loengus arutletakse koos kuulajatega pidevalt uuenevate teadmiste üle õppimisprotsessi kohta, mis tuginevad erinevatele teadusvaldkondadele (nt psühholoogia ja neuroteadused) ning räägitakse sellest, kuidas nendest teadmistest lähtuvalt aidata endal ja teistel olla efektiivsem õppija.

Loengu "Uuemad suunad õppimises: kuidas õppimisest mõelda ja kuidas toetada õppijat?" lektor on Tallinna Ülkooli haridusinnovatsioonikeskuse teadur Grete Arro.

Toimumise aeg ja koht: 22.10.2018, kell 10.00 - 11.30, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE seminariruum, Paldiski mnt 29, B korpus, IV korrus, Tallinn.

Loeng on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Lisainfo: lilianr@tlu.ee, tel 6199516