Teade

Sportradar Innovation Challenge innovatsioonivõistlus esmakordselt Eestis

Sportradari võidumeeskonnad
Sportradar Innovation Challenge innovatsioonivõistlus Tallinnas

Oktoobris asus Sportradar oma neljandale innovatsioonivõistlusele, Eestis toimus üritus esmakordselt. Tänavune  Innovation Challenge sai võimalikuks koostöös kohalike partneritega, sealhulgas TalTechi ja Tallinna Ülikooli toetusel. Talllinna Ülikooli poolt osales žüriis ettevõtlusõppejõud Kristo Krumm.

Selle aasta võistlusel oli rekordiline osavõtt, osales hulgaliselt kohalikke ja rahvusvahelisi üliõpilasi ja värskeid vilistlasi. Esimese koha auhind läks võistkonnale GaMO (Annett Saarik ja Grete Pärtel), kelle idee keskendus kasvavale e-spordi turule. Teise koha võitis BetBot, kes tegeleb kihlvedude vestlus-bot’i arendamisega. Kolmanda koha tiim J&P tutvustas lahendust, mis ühendaks professionaalsed meeskonnad oma fännidega.

Innovation Challenge on ainulaadne ja põnev võimalus üliõpilastele ja värsketele vilistlastele - võistlustel püütakse rakendada oma loovust, et lahendada praktilisi probleeme ja leida uusi võimalusi spordiandmete kasutamiseks. Mentorid ja valdkonna eksperdid toetasid osalevaid tiime juhendamise ja suunistega. Lisaks kohapealsele õppimisele ja võrgustumise võimalustele pakkus Sportradar osalejatele ka praktika- ja karjäärivõimalusi.

Rohkem infot Sportradar’i kohta leiad: https://sportradar.com/