Konverents

Rahvusvahelise Kultuuriajaloo Seltsi 12. aastakonverents: "Globaalne kultuuriajalugu"

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tallinna Ülikool võõrustab 26.–29. juunil Rahvusvahelise Kultuuriajaloo Seltsi 12. aastakonverentsi, mis seekord on pühendatud teemale “Globaalne kultuuriajalugu”. Konverents toob Tallinnasse üle 200 kultuuriajaloolase 35 riigist, kes esinevad kokku 53 paneelis ja kahes töötoas. Konverentsil on plaanis samuti viis plenaarettekannet, mida peavad nimekad kultuuriajaloolased: Peter Burke (Cambridge’i ülikool), Anne Gerritsen (Warwicki ülikool), Matthias Middell (Lepizigi ülikool), Maria Lúcia Garcia Pallares-Burke (Cambridge’i ülikool/São Paolo ülikool) ja Sujit Sivasundaram (Cambridge’i ülikool).
Konverentsi ajal toimub Mare-maja 3. korruse aatriumis esinduslik kultuuriajalooalaste raamatute müük.

Rahvusvaheline Kultuuriajaloo Selts (International Society for Cultural History) on 2007. aastal asutatud akadeemiline ühendus, mis koondab kultuuriajaloolasi üle ilma. Selts annab välja oma ajakirja “Cultural History” (Edinburgh University Press) ja oma raamatusarja “Studies for the International Society for Cultural History” (Routledge).

Vaata lähemalt

Rohkem infot: TLÜ kultuuriajaloo professor Marek Tamm (marek.tamm@tlu.ee)