Rektoraadi büroo ülesanne on koordineerida strateegilist planeerimist ja ülikooli tegevuse kohta andmete analüüsi, arendada strateegilisi partnerlussuhteid, koordineerida rahvusvahelistumist. Büroo ülesanne on ka ülikooli senati, selle komisjonide ning rektoraadi teenindamine. Samuti korraldame ülikooli teabekeskuse tegevust ning meenete müüki. Büroo koosseisu kuulub asjaajamistalitus, kes korraldab ülikooli dokumendiringlust ja asjaajamist. 

Inimesed

Rektoraadi büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katri Pung juhataja, arendusprojektide koordinaator M-626 katri.pung@tlu.ee +372 6409 244
Marvi Pulver arendustegevuse peaspetsialist M-622 marvi.pulver@tlu.ee +372 640 9117
Karin Vahtra jurist M-619 karin.vahtra@tlu.ee +372 640 9213
Heli Vallisaar jurist M-619 heli.vallisaar@tlu.ee +372 640 9113
Merle Tischler sekretär M-631 merle.tischler@tlu.ee +372 640 9101
Sirje-Mai Pihlak teabekeskuse koordinaator A-1A03 sirje-mai.pihlak@tlu.ee +372 640 9108
Leo Kaaret andmekaitsespetsialist M-625 leo.kaaret@tlu.ee +372 640 9102
Maarja Reimand tõlkija M-615 translate@tlu.ee; maarja.reimand@tlu.ee +372 640 9125
Piia Eller arendusprojektide koordinaator T-222 piia.eller@tlu.ee
Kätlin Keinast rahvusvahelise koostöö peaspetsialist T-222 katlin.keinast_01@tlu.ee +372 640 9123
Brita Laurfeld rektoraadi nõunik M-627 brita.laurfeld@tlu.ee 6409 109
Maarja Kilter siseaudiitor M-613 maarja.kilter@tlu.ee +372 619 9501
Peep Jonas ehituse projektinõunik
Asjaajamistalitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hille Erik akadeemiline sekretär, asjaajamistalituse juhataja M-624 hille.erik@tlu.ee +372 640 9121
Reini Rätsep dokumendihalduse spetsialist M-625 reini.ratsep@tlu.ee +372 640 9115
Ingrit Toomtalu arhivaar A-1A03 ingrit.toomtalu@tlu.ee +372 640 9212