Rektoraadi büroo põhieesmärk on tagada ülikooli nõukogu, senati ja selle komisjonide, rektori ja rektoraadi töökorralduseks vajalikud tugiteenused. Lisaks korraldab büroo ülikooli andmekaitset, dokumendi- ja arhiivihaldust ning ülikooli teabekeskuse tegevust ja meenete müüki.

Inimesed

Rektoraadi büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katri Pung juhataja M-618 katri.pung@tlu.ee +372 640 9244
Grete Pihlakas andmekaitsespetsialist M-617 grete.pihlakas@tlu.ee +372 6409 102
Karin Vahtra jurist M-619 karin.vahtra@tlu.ee +372 640 9213
Heli Vallisaar jurist M-619 heli.vallisaar@tlu.ee +372 640 9113
Maarja Reimand tõlkija A-308 translate@tlu.ee; maarja.reimand@tlu.ee +372 640 9125
Sirje-Mai Pihlak teabekeskuse koordinaator A-1A03 sirje-mai.pihlak@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Tiina Mäe teabekeskuse koordinaator A-1A03 tiina.mae@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Paula Kristel Kaljula keskkonnateadlikkuse koordinaator paula_kristel.kaljula@tlu.ee
Eret Talviste võrdse kohtlemise volinik eret.talviste@tlu.ee
Kristiina Kiviselg sekretär kristiina.kiviselg@tlu.ee 640 9101
Asjaajamistalitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hille Erik akadeemiline sekretär, asjaajamistalituse juhataja M-624 hille.erik@tlu.ee +372 640 9121
Reini Rätsep dokumendihalduse peaspetsialist M-625 reini.ratsep@tlu.ee +372 640 9115
Ingrit Toomtalu arhivaar A-1A03 ingrit.toomtalu@tlu.ee +372 640 9212
Ülle Vajak dokumendihalduse spetsialist M-625 ulle.vajak@tlu.ee +372 640 9105