Rektoraadi büroo ülesanne on koordineerida strateegilist planeerimist ja ülikooli tegevuse kohta andmete analüüsi, arendada strateegilisi partnerlussuhteid, koordineerida rahvusvahelistumist. Büroo ülesanne on ka ülikooli senati, selle komisjonide ning rektoraadi teenindamine. Samuti korraldame ülikooli teabekeskuse tegevust ning meenete müüki. Büroo koosseisu kuulub asjaajamistalitus, kes korraldab ülikooli dokumendiringlust ja asjaajamist. 

Inimesed

Rektoraadi büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katri Pung arendusprojektide koordinaator, juhataja M-626 katri.pung@tlu.ee +372 640 9244
Marvi Pulver arendustegevuse peaspetsialist M-622 marvi.pulver@tlu.ee +372 640 9117
Karin Vahtra jurist M-619 karin.vahtra@tlu.ee +372 640 9213
Heli Vallisaar jurist M-619 heli.vallisaar@tlu.ee +372 640 9113
Sirje-Mai Pihlak teabekeskuse koordinaator A-1A03 sirje-mai.pihlak@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Merle Tischler sekretär M-631 merle.tischler@tlu.ee +372 640 9101
Kätlin Keinast rahvusvahelise koostöö juht T-222 katlin.keinast_01@tlu.ee +372 640 9123
Brita Laurfeld rektoraadi nõunik M-627 brita.laurfeld@tlu.ee +372 640 9109
Tiina Mäe teabekeskuse koordinaator A-1A03 tiina.mae@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Maarja Kilter siseaudiitor maarja.kilter@tlu.ee +372 619 9501
Peep Jonas ehituse projektinõunik
Leo Kaaret andmekaitsespetsialist M-563 leo.kaaret@tlu.ee +372 640 9102
Mikk Kasesalk strateegiliste arenduste juht M-563 mikk.kasesalk@tlu.ee
Maarja Reimand tõlkija A-308 translate@tlu.ee; maarja.reimand@tlu.ee +372 640 9125
Piia Eller arendusprojektide koordinaator T-222 piia.eller@tlu.ee +372 619 9795
Asjaajamistalitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hille Erik akadeemiline sekretär, asjaajamistalituse juhataja M-624 hille.erik@tlu.ee +372 640 9121
Reini Rätsep dokumendihalduse spetsialist M-625 reini.ratsep@tlu.ee +372 640 9115
Ingrit Toomtalu arhivaar A-1A03 ingrit.toomtalu@tlu.ee +372 640 9212
Triin Kilumets dokumendihalduse peaspetsialist M-625 triin.kilumets@tlu.ee +372 640 9105