Eesti pedagoogika arhiivmuuseumil valmis virtuaalnäitus ja kogumik

Virtuaalnäitus „Eesti Vabariik 100. Haridus ja kool“ on pedagoogika arhiivmuuseumi kingitus Eestile. Näitus annab kompaktse illustreeritud ülevaate meie kooli ja hariduse keerdkäikude rohkest arenguloost. Näituse koostas arhiivmuuseumi peavarahoidja Marga Lvova.

Inimesed konverentsil

V
alminud näitust esitleti Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses toimunud konverentsil, mis oli pühendatud omariikluse arengu loos hindamatut rolli etendanud haridustegelase ja poliitiku Peeter Põllu 140. sünniaastapäevale. Konverentsi ilmestas Eesti pedagoogika arhiivmuuseumi roll up näitus Peeter Põld.

Koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga valmis arhiivmuuseumil konverentsiks ka kogumik „Peeter Põld 140“. Aegumatud väärtused hariduses ja kasvatuses. Artiklite kogumiku koostas Peeter Põllu elu ja loomingu uurimise ning tema mälestuse elushoidmisega pikki aastaid tegelenud kasvatusteadlane Maie Tuulik. Kogumikku on huvilistel võimalik soetada Eesti pedagoogika arhiivmuuseumist.