PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9131

Inimesed

Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost juhataja T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 131
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Nele Vokk õppearenduse jurist T-214 nele.vokk@tlu.ee +372 640 9134
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Kerli Prass õpetajakoolituse peaspetsialist M-447 kerli.prass@tlu.ee 6199 767
Nele Dobrõš välisõppe peaspetsialist T-215A nele.dobros@tlu.ee +372 640 9136
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215A ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Merily Heinalo interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 merily.heinalo@tlu.ee +372 640 9236
Merit Paist vastuvõtu peaspetsialist T-214 merit.paist@tlu.ee +372 640 9235; +372 51 81 165
Elina Malleus õppekorralduse spetsialist A-204 elina.malleus@tlu.ee
Triin Adamson välisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-216 triin.adamson@tlu.ee + 372 640 9234
Aet Möllits interdistsiplinaarse õppe peaspetsialist T-306 aet.mollits@tlu.ee +372 640 9236
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Johanna Kukk välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9234
Karjääri- ja nõustamiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Maarja Jõgioja erivajadustega üliõpilaste nõustaja S-142 maarja.jogioja@tlu.ee +372 640 9127
Liina Vallimäe karjäärinõustaja S-142 liina.vallimae@tlu.ee +327 640 9230
Ivi Niinep psühholoog S-142 ivi.niinep@tlu.ee +372 640 9231
E-õppe keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hettel Sõrmus õppedisainer S-117 hettel.sormus@tlu.ee +372 640 9281
Tony-Peeter Haav multimeediaspetsialist S-118 tonyhaav@tlu.ee +372 640 9280
Veronika Rogalevitš haridustehnoloog S-117 veronika.rogalevits@tlu.ee +372 640 9282