PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9131

Inimesed

Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost juhataja T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 131
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Nele Vokk õppearenduse jurist T-214 nele.vokk@tlu.ee +372 640 9134
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Johanna Kukk välisõppe spetsialist T-215A johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9136
Nele Dobrõš välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 nele.dobros@tlu.ee +372 640 9234
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215A ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Merily Heinalo interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 merily.heinalo@tlu.ee +372 640 9236
Maarika Nimmo välisõppe peaspetsialist T-215A maarika.nimmo@tlu.ee +372 640 9136
Merit Paist vastuvõtu peaspetsialist T-214 merit.paist@tlu.ee +372 640 9235
Elina Malleus õppekorralduse spetsialist A-204 elina.malleus@tlu.ee
Triin Adamson välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 triin.adamson@tlu.ee + 372 640 9234
Aet Möllits interdistsiplinaarse õppe peaspetsialist T-306 aet.mollits@tlu.ee +372 640 9236
Mari-Liis Lind õppekorralduse peaspetsialist T-215 mari-liis.lind@tlu.ee
Karjääri- ja nõustamiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Liina Vallimäe karjäärinõustaja S-142 liina.vallimae@tlu.ee +327 640 9230
Maarja Jõgioja erivajadustega üliõpilaste nõustaja S-142 maarja.jogioja@tlu.ee +372 640 9127
Ivi Niinep psühholoog S-142 ivi.niinep@tlu.ee +372 640 9231
E-õppe keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tony-Peeter Haav multimeediaspetsialist S-118 tonyhaav@tlu.ee +372 640 9280
Hettel Sõrmus õppedisainer S-117 hettel.sormus@tlu.ee +372 640 9281
Veronika Rogalevitš haridustehnoloog S-117 veronika.rogalevits@tlu.ee +372 640 9282