Näitus

Näitus "Nutikas mõtleb teisiti" Teadlaste Foorumis (avatud kuni 31. detsembrini)

Õpetajahariduse 100. aastapäevaks valmis Tallinna Ülikoolis rändnäitus "Nutikas mõtleb teisiti", mille keskmes on väga erinevad TLÜ teadlaste ja õppejõudude innovaatilised, nutikad ning praktilised projektid, mis on seotud õppimise ja õpetamisega. Avasime näituse 24. oktoobril üheskoos õpetajahariduse konverentsiga "Igaüks võib õppida õpetajaks".

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Näitus tutvustab väga paljusid erinevaid nutikaid projekte: mitmesugused nuti- ja veebirakendusi, lauamänge, keeleõpperobotit, digitaalseid õppematerjale ning õpimänge, vanemaealistele mõeldud töövihikuid ja videosarja ning mitmesugused teisi edukaid projekte.

Näituse koostasid Tallinna Ülikooli teaduskommunikatsiooni spetsialist Kertu Kula ja kujundaja Piret Räni. Kaasa aitasid paljud Tallinna Ülikooli õppejõud ja teadlased ning tugitöötajad.

Näitus jääb Tallinna Ülikooli vähemalt aasta lõpuni.