Üliõpilaselu

Tallinna Ülikool otsib uut palgalist YouTuber'it!

Tallinna Ülikool otsib juutuuberit, kes looks kaasahaaravat sisu meie YouTube’i kanalisse. Ootame, et kord kahe nädala jooksul ilmub 3- kuni 5-minutiline videoklipp, millel on kaasahaarav sisu ja mis tutvustab ülikoolielu. Klipid võivad olla intervjuud, reportaažid, challengid. Oluline on kvaliteet: hea sisu, montaaž ja põnev graafika.

YouTuber

Tegemist on palgalise ametikohaga, mille eest on tasu ette nähtud 200 eurot kuus. Seega kui oled Tallinna Ülikooli tudeng, videote tegemisega sina peal, oskad luua kaasahaarvat sisu tulevasele tudengikandidaadile ning näidata üikoolielu oma vaatevinklist, oled inimesena aktiivne ja suhtlemisaldis ning ei karda teisi tudengeid ja miks mitte ka õppejõudusid oma videotesse kaasata, siis saada enda videotutvustus ja vähemalt üks näide seni tehtud videoklipist hiljemalt 20. septembriks 2020 aadressile kadri.kiigema@tlu.ee.

Vaata meie senise YouTuber'i Viviani klippe siit.