Teade

Ülikool tutvustas oma postmarki

Käesoleval reedel, 22. veebruaril esitlesid rahvusvaheline logistikaettevõte Omniva ja Tallinna Ülikool postmarki, mis on pühendatud järjepideva õpetajahariduse 100. aastapäevale Tallinnas.

postmark

„Ehkki Tallinna Ülikooli nime saime alles 18. märtsil 14 aastat tagasi, kanname endas saja-aastast õpetajahariduse ajalugu, mille tugineb meie praegune asend haridusinnovatsiooni ning targa eluviisi eestvedajana,“ lausus ülikooli rektor Tiit Land. „Neid aateid sisaldab ka postmark, mille on oskuslikult kujundanud Omniva kunstnik Indrek Ilves.“

Omniva postiäri valdkonna juhi Mari Allese sõnul on postmarkidel kaks olulist rolli. Ühelt poolt on nad postimaksevahendid, teisalt aga kajastavad ja jäädvustavad nad meie kultuuri, ajalugu ja teisi olulisi teemasid. “On igati paslik, et ka järjepideva õpetajahariduse 100. aastapäev saab sarnaselt teiste sündmuste ja tähtpäevadega margile jäädvustatud.”

Loe ka margikunstnik Indrek Ilvese lugu

Pildigalerii