Infotunnis saab tutvuda Dora Pluss stipendiumitega

Dora Pluss infotundi on oodatud Tallinna Ülikoolis õppivad ja töötavad magistrandid ja doktorandid ning lektorid ja teadurid, kes ei ole vanemad kui 35 aastat või kellel ei ole doktorikraadi kaitsmisest möödas rohkem kui 5 aastat. Samuti on oodatud teadus- ja õppekoordinaatorid ning akadeemilised töötajad, kes on huvitatud külalisdoktorantide kaasamisest.

Registreerimine

Eestikeelne infotund leiab aset ruumis M648 kell 12.00-13.15 ja ingliskeelne kell 13.15-14.30.

Kava:

• lühiajalise õpirände stipendium (uus TLÜ kord alates 3.10.2018)
  • doktorantide õpirände stipendium (uus kord alates 3.10.2018)
  • külalisdoktorantide stipendium
  • välismagistrantide stipendium (uus kord alates 6.09.2018)
  • Sihtasutusele Archimedes vajalike dokumentide esitamine ja aruandlus

Muu hulgas räägitakse ka sellest, mis on muutunud SA Archimedese uutes juhendites ning Tallinna Ülikooli uutes kordades, millised on uued kandideerimistähtajad TLÜ-s ning eelarved 2018/19. õppeaastaks ning kuidas esitada edukas stipendiumitaotlus. Samuti räägib SA Archimedese esindaja dokumentide esitamisest ja aruandlusest.

Infotunnis osalemisest tuleb teada anda hiljemalt 16. oktoobriks. Registreerimine