Rühmatreening: BodyFit

Bodyfit on rühmatreeningute sari, mis on kokku pandud kolmest erinevast treeningstiilist: lihasvastupidavus (Bodytoning), cardio (Cardiobody) ning keha ja meele treening (Bodyflow). Vastavalt plaanile vaheldub tund igal esmaspäeval. Treeningud sobivad kõigile harrastajaile igas vanuses ja füüsilises vormis. Tule arendame koos keha võimekust ning tunneme rõõmu liikumisest!

Treener:  Ketri Künnapas

Ketri.jpg

 

Ketrit on saatnud tants, liikumine, muusika ja selle kõige nautimine alates 8. eluaastast, mil ta tegeles mitmeid aastaid nii iluvõimlemise kui ka võistlustantsuga. Olles osalenud mitmetel koolitustel, enesetäiendustel ja lõputuarv tantsutreeningutel on Ketri jõudnud punkti, kus on aeg anda edasi kõike seda, mida temagi õppinud. Ta on erinevate rühmatreeningute instruktor spordiklubis ning õpetab lasteaia lastele liikumist ja selle üle rõõmu tundmist.

Toimumise aeg ja koht: Treeningud toimuvad teisipäeviti  12.00 - 13.00  ja neljapäeviti 15.00-16.00 Terra maja võimlemissaalis.

Hind: Treeningute kuutasu Tallinna Ülikooli töötajatele ja üliõpilastele on 20.- EUR/kuu (1x nädalas käies 10.- EUR/kuu), ülejäänud osalejatele 28.- EUR/kuu.

Tasumine: Treeningtasu palume kanda MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi arveldusarvele EE652200221043709118, selgituseks märkida: BodyFit, oma nimi ja periood, mille eest maksate.

Registreeru rühmatreeningusse

Pallimängud

Pallimängudest huvilitatud üliõpilastel on võimalik liituda valikainega Sportlik Meisterlikkus I. Kuna tegu on Loodus- ja terviseteaduste instituudi kehakultuuri õppekava valikainega, siis liituda saavad eelisjärjekorras instituudi enda üliõpilased. Vabade kohtade olemasolul on oodatud osalema ka teiste instituutide üliõpilased. 

Võrkpalliõpe toimub alates 06.09 teisipäeviti ja neljapäeviti 16.00 - 17.00 Ursa õppehoones asuvas pallimängude saalis. Õppejõud: Raini Stamm

Korvpalliõpe toimub alates 05.09  esmaspäeviti ja kolmapäeviti 16.00 - 17.00 Ursa õppehoones asuvas pallimängude saalis. Õppejõud: Kersti Sirel

Jalgpalliõpe toimub alates 12.09  esmaspäeviti 19:00 - 20:30 ja neljapäeviti 17:00– 18:30 Tallinna 32. Gümnaasiumi staadionil (aadress  Kiili 10). Õppejõud:  Mikula Misjuk

Jõusaal

Jõusaal asub TERRA maja esimesel korrusel ruumis T-106.

jousaal.jpg

 • Õppesemestri ajal saavad jõusaali kasutada TLÜ tudengid või töötajad ajavahemikul 08.00 - 22.00 v.a õppetööks ja treeninguteks broneeritud ajad. Täpsem info ASIO keskkonnas!
 • Jõusaali tohivad kasutada ainult eelnevalt registreeritud kasutajad!
 • Registreeritud kasutajate nimekiri asub TERRA maja valvelauas, kus teile õpilaspileti või töötaja uksekaardi esitamisel väljastatakse jõusaali võti.
 • ASIO keskkonnas broneeritud aegadel jõusaali kasutada ei saa.
 • Jõusaali kasutaja peab hoidma saalis korda – asetama kasutatud vahendid oma kohtadele, lahkudes saalist viimasena kustutama tuled ja sulgema ukse.
 • Riietusruumid asuvad endiselt URSA majas - vana jõusaali vastas.
 • Registreeringut mitteomavatel isikutel on jõusaalis viibimine keelatud!

Registreeru jõusaali kasutajaks

Pallimängude saal (Narva mnt 25)

Tallinna Ülikooli Narva mnt 25 asuvas õppehoones on täismõõtmetes pallimängude saal. Saalis on võimalik harrastada korv- ja võrkpalli, viia läbi võistlusi.

Saali kasutamise hind on 40.- EUR/tund.

Huvi korral kirjutage vahur.kiisk@tlu.ee või helistage +372 56618608

TLÜ üliõpilased ja töötajad saavad vabadel aegadel spordisaale kasutada TASUTA!

pallimangud_ursa.jpg

Võimlemissaal

Tallinna Ülikooli Narva mnt 25 asuvas õppehoones (Terra maja) asub  võimlemissaal. Saal on sobilik riistvõimlemise ja akrobaatika harrastamiseks aga ka rühmatreeninguteks.

 

Saali kasutamise hind on 30.- EUR/tund.

Eraldi tasu eest on võimalik kasutada ka trampoliini, mille hinnaks on 15.- EUR/tund.

 

Huvi korral kirjutage sport@tlu.ee või helistage +372 6391 755.

 

TLÜ üliõpilased ja töötajad saavad vabadel aegadel spordisaale kasutada tasuta.

 • Võimla kasutamiseks määratakse vastutav(ad) isik(ud). 
 • Üksikisik või rühm peab ennast registreerima koos vastutava(te) isiku(te)ga email aadressile  sport@tlu.ee   ning teatama täpsed treeningute kellaajad, nädalapäevad ja perioodi (mis kuupäevast mis kuupäevani).
 • Eelnevalt on vajalik tutvuda ASIO-s  ( www.tlu – ASIO - Ruumikalendrid / ÜLD / TERRA / T-v_saal Võimlemissaal )  võimla kasutamise graafikuga ja sealt leidma omale vaba aja või ühinema teise rühmaga.
 • Vastutav isik peab jälgima, et pärast võimla kasutamist oleks vahendid paigutatud oma kohtadele, saal puhas, tuled kustutatud, uks kinni ja võti infohaldurile tagastatud.
 • Saali võtme saab ainult ASIO-s olev vastutav isik TERRA maja infohaldurilt.
 • NB! Saali võti tuleb tagastada TERRA maja infohaldurile või üle anda saalis edasitreenivale vastutavale isikule.

Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Tallinna Ülikooli Räägu tn 49 asuvas õppehoones on värskelt renoveeritud pallimängude saal (suurusega 25x13m). Saalis on võimalik harrastada korv- ja võrkpalli, kasutada tablood.

Saali kasutamise hind on 30.- EUR/tund.

Huvi korral kirjutage vahur.kiisk@tlu.ee või helistage +372 56618608

TLÜ üliõpilased ja töötajad saavad vabadel aegadel spordisaale kasutada TASUTA!

pallimangud_raagu_2.jpg
pallimangud_raagu.jpg