Rühmatreening: BodyFit

Bodyfit treening on üldfüüsiline kogu keha treening, mis annab koormuse kõikidele suurtematele lihasgruppidele. Treeningus kasutame erinevaid konseptsioone: HIIT (kõrge intensiivsusega intervalltreening), ringtreening, tabata ja teised. Treeningud sobivad kõigile harrastajaile igas vanuses ja füüsilises vormis. Tule arendame koos keha võimekust ning tunneme rõõmu liikumisest!

Treener:  Ketri Künnapas

Ketri

 

Ketrit on saatnud tants, liikumine, muusika ja selle kõige nautimine alates 8. eluaastast, mil ta tegeles mitmeid aastaid nii iluvõimlemise kui ka võistlustantsuga. Olles osalenud mitmetel koolitustel, enesetäiendustel ja lõputuarv tantsutreeningutel on Ketri jõudnud punkti, kus on aeg anda edasi kõike seda, mida temagi õppinud. Ta on erinevate rühmatreeningute instruktor spordiklubis ning õpetab lasteaia lastele liikumist ja selle üle rõõmu tundmist.

Toimumise aeg ja koht: Treeningud toimuvad  teisipäeviti  14.00 - 15.00 ja neljapäeviti 12.45 - 13.45 Terra maja võimlemissaalis.

Hind: Treeningute kuutasu Tallinna Ülikooli töötajatele ja üliõpilastele on 1x nädalas osaledes 16.- EUR/kuu, 2x nädalas osaledes 25.- EUR/kuu, ülejäänud osalejatele osalejatele vastavalt 20.- või 30.- EUR/kuu.

Tasumine: Treeningtasu palume kanda MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi arveldusarvele EE652200221043709118, selgituseks märkida: BodyFit, oma nimi ja periood, mille eest maksate.

Registreeru rühmatreeningusse

Rühmatreening: Trampoliin

Trampoliini treening on lõbus ja kaasahaarav treening võistlusbatuudil ehk trampoliinil. Treening on tihedalt seotud koreograafia ja võimlemisega. Harjutatakse baaselemente batuudil, hüppamise ja õhus viibimise põhitõdesid ning kehahoiakut. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Aeg: esmaspäeviti kell 13.30-14.30, NB! Esimene treening toimub juba 9. septembril.
Koht: Terra maja võimlemissaal
Hind: Treeningute kuutasu TLÜ töötajatele ja tudengitele on 20.- eurot kuus, ülejäänud osalejatele 25.- eurot kuus.
Treener: Natalia Cherneyko

Tasumine: Treeningtasu palume kanda MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi arveldusarvele EE652200221043709118, selgituseks märkida: Trampoliin, oma nimi ja periood, mille eest maksate.

Registreeru rühmtreeningusse

Pallimängud

Pallimängudest huvitatud üliõpilastel on võimalik liituda valikainega Sportlik Meisterlikkus I. Kuna tegu on Loodus- ja terviseteaduste instituudi kehakultuuri õppekava valikainega, siis liituda saavad eelisjärjekorras instituudi enda üliõpilased. Vabade kohtade olemasolul on oodatud osalema ka teiste instituutide üliõpilased. 

Võrkpalliõpe toimub alates 10.09 teisipäeviti ja neljapäeviti 15.30 - 17.00 Räägu õppehoones asuvas pallimängude saalis. Õppejõud: Raini Stamm

Korvpalliõpe toimub alates 09.09 esmaspäeviti 16.00 - 17.30 Räägu õppehoones asuvas pallimängude saalis. Õppejõud: Kersti Sirel

Jalgpalliõpe toimub alates 10.09  teisipäeviti 18:00 - 19:00  Tallinna 32. Gümnaasiumi staadionil (aadress  Kiili 10). Õppejõud:  Mikula Misjuk

Töötajate võrkpall

Töötajate võrkpalli treeningud toimuvad alates 04.09 igal kolmapäeval 11.45 - 13.00, treeninguid juhendab Argo Arak.

Oodatud on kõik, kes soovivad võrkpallialaseid oskusi omandada või täiendada.

Treeningud on kõigile Tallinna Ülikooli töötajatele tasuta.

Argo

Jõusaal

Jõusaal asub TERRA maja esimesel korrusel ruumis T-106.

jousaal

 • Õppesemestri ajal saavad jõusaali kasutada TLÜ tudengid või töötajad tööpäeviti ajavahemikul 07.00 - 22.00, nädalavahetuseti 08.00 - 20.00 v.a õppetööks ja treeninguteks broneeritud ajad. Täpsem info ASIO keskkonnas!
 • Jõusaali tohivad kasutada ainult eelnevalt registreeritud kasutajad!
 • Registreeritud kasutajate nimekiri asub TERRA maja valvelauas, kus teile õpilaspileti või töötaja uksekaardi esitamisel väljastatakse jõusaali võti.
 • ASIO keskkonnas broneeritud aegadel jõusaali kasutada ei saa.
 • Jõusaali kasutaja peab hoidma saalis korda – asetama kasutatud vahendid oma kohtadele, lahkudes saalist viimasena kustutama tuled ja sulgema ukse.
 • Riietusruumid asuvad Terra võimlemissaali kõrval.
 • Registreeringut mitteomavatel isikutel on jõusaalis viibimine keelatud!

Registreeru jõusaali kasutajaks

Võimlemissaal

Tallinna Ülikooli Narva mnt 25 asuvas õppehoones (Terra maja) asub  võimlemissaal. Saal on sobilik riistvõimlemise ja akrobaatika harrastamiseks aga ka rühmatreeninguteks.

 

Saali kasutamise hind on 30.- EUR/tund.

Eraldi tasu eest on võimalik kasutada ka trampoliini, mille hinnaks on 15.- EUR/tund.

 

Huvi korral kirjutage sport@tlu.ee või helistage +372 6391 755.

 

TLÜ üliõpilased ja töötajad saavad vabadel aegadel spordisaale kasutada tasuta.

 • Võimla kasutamiseks määratakse vastutav(ad) isik(ud). 
 • Üksikisik või rühm peab ennast registreerima koos vastutava(te) isiku(te)ga email aadressile  sport@tlu.ee   ning teatama täpsed treeningute kellaajad, nädalapäevad ja perioodi (mis kuupäevast mis kuupäevani).
 • Eelnevalt on vajalik tutvuda ASIO-s, võimla kasutamise graafikuga ja sealt leidma omale vaba aja või ühinema teise rühmaga.
 • Vastutav isik peab jälgima, et pärast võimla kasutamist oleks vahendid paigutatud oma kohtadele, saal puhas, tuled kustutatud, uks kinni ja võti infohaldurile tagastatud.
 • Saali võtme saab ainult ASIO-s olev vastutav isik TERRA maja infohaldurilt.
 • NB! Saali võti tuleb tagastada TERRA maja infohaldurile või üle anda saalis edasitreenivale vastutavale isikule.

Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Tallinna Ülikooli Räägu tn 49 asuvas õppehoones on värskelt renoveeritud pallimängude saal (suurusega 25x13m). Saalis on võimalik harrastada korv- ja võrkpalli, kasutada tablood.

Saali kasutamise hind on 30.- EUR/tund.

Huvi korral kirjutage vahur.kiisk@tlu.ee või helistage +372 56618608

TLÜ üliõpilased ja töötajad saavad vabadel aegadel spordisaale kasutada TASUTA!

pallimangud saal
pallimangud saal

Lisainfo ja kontakt

vahur.kiisk@tlu.ee või helistage +372 56618608