Jõululaat toimub 5. detsembril kell 10-15 teadlaste foorumis. Jõulukontsert 10. detsembril kell 19 Mustpeade Majas.

5. detsembril kell 10-15 on kõik huvilised oodatud jõululaadale Astra maja esimesele korrusele Teadlaste foorumisse. Müügilettidelt leiab palju põnevat, mida endale või lähedastele-sõpradele kingikotti pista. Kõik müügikohad on kauplejate poolt broneeritud.

10. detsembril kell 19 toimub Mustpeade Majas jõulukontsert "Rõõmsad jõulud tuppa lase tulla". Lavale astuvad kõik ülikooli kultuurikollektiivid: sümfooniaorkester, meeskoor, naiskoor, BFMi segakoor, vokaalansambel Vox Nova ning rahvatantsuansambel Soveldaja. Täpsema info kontserdi kohta leiab Tallinna Ülikooli sündmuste kalendrist siit

Kaunist jõuluootust ja kohtumiseni!

Lisainfo:
Evelin Värva, sündmuste koordinaator