Sisseastumine

Esmakursuslane – õppelepingut saab sõlmida 19. augustini

Selleks, et Tallinna Ülikoolis õpinguid alustada, peavad esmakursuslased looma õppelepingu ning selle allkirjastatult ülikooli saatma. Seda saab teha kuni 19. augustini.

Tudengid laua ääres

Õppelepingut saab luua Tallinna Ülikooli kodulehel ning selleks on vaja teada oma isikukoodi ja parooli. Lepingu luues kehtib sama parool, mille esmakursuslane lõi SAIS-is avaldust esitades. Juhul kui parool on ununenud, näeb seda vastuvõtu avalduselt. Olgu ka öeldud, et tegemist ei ole SAIS-i sisselogimise parooli, vaid spetsiaalselt lepingu loomiseks valitud salasõnaga.

Pärast lepingu loomist tuleb see allkirjastada ja saata ülikooli õppeosakonnale aadressil leping@tlu.ee. Täpsem teave on kirjas lepingu sõlmimisel ülikooli kodulehel. E-posti teel digitaalselt allkirjastatud lepingu saatmisel tuleb nii lepingu kui ka e-kirja pealkirjaks lisada enda ees- ja perenimi ning eriala, millel tudeng õpinguid alustab.

Soovitus esmakursuslasele: loe leping kindlasti läbi, et oleksid kursis, millised on sinu õigused ja kohustused. Kodulehel on ka lepingute näidised.

Juhul kui esmakursuslasel on lepingu loomisega probleeme või täpsustavaid küsimusi, siis tasub pöörduda meie vastuvõtuspetsialistide poole aadressil vastuvott@tlu.ee.

… ja kui leping on saadetud ning ülikool on sellele vastanud, siis ei olegi enam muud teha, kui oodata peagi algavat põnevat õppeaastat!

Õppelepingut sõlmima

Tallinna Ülikooli stardipauk 2022

Tere tulemast ülikooli ja kohtumiseni stardipaugul!