Õpingud

Uuendus sügissemestrist: ELU projektidega liitumine motivatsioonikirjade alusel!

Alates 2021/22 õa sügissemestrist läheb ELU projektidega liitumine üle kaheetapiliseks.

elu bänner

Liitumise esimeses faasis on üliõpilastel võimalik esitada oma kolmele lemmikprojektile motivatsioonikiri, mille alusel saavad juhendajad valida oma projektidesse kõige motiveeritumad. Liitumise teine faas toimub sarnaselt eelnevatele semestritele, st et üliõpilased, kes ei soovinud motivatsioonikirja esitada või ei osutunud esimeses etapis valituks, saavad ennast ELUveebis vabadele kohtadele registreerida.

Sügissemestri ELU projekti ideede esitamise tähtaeg on juba 16.mail! Paku välja haarav projekt, mida sooviksid koostöös motiveeritud tudengitega arendada ja naudi omaloodud ELU! Kõik sügissemestril käivituvate projektide üliõpilastest juhendajad saavad taotleda ühekordset 100 euro suurust stipendiumi. Õppejõududest juhendajate vahel loositakse välja viis 1000 eurost professionaalse arengu stipendiumi, mille eesmärgiks on toetada juhendajate professionaalset arengut konverentsidel, seminaridel või mõnel muul välislähetusel.

Esita oma ELU projekt siin