Toimumise aeg: 03.04.2018 - 31.05.2018, kell 16:15 - 19:15

Sihtgrupp: Ettevõtlusega alustada soovivad inimesed, kes soovivad teadmisi ja oskusi oma ettevõtte loomiseks, abi äriplaani koostamiseks ja äriidee realiseerimiseks.

Eesmärk: õppida mõistma ettevõtjaks kujunemise protsessi ettevõtjaks olemisest, ettevõtlikkuse eeldustest, äriideest kuni teostuseni; osata koostada ettevõtte loomiseks vajalikku äriplaani, teada selle põhimõtteid, nõudeid ja etappe.

Sisu:

  • Sissejuhatus ettevõtlusesse. Ettevõtluse erinevad vormid. Ärimudeli väljatöötamine. Ülevaade äriseadustikust.
  • Äriplaan, äriidee analüüs. Äriplaani olemus, sihtgrupid, ülesehitus, soovitused koostamiseks. Ettevõtte missioon, tulevikuvisioon ja tegevuse eesmärgid. Tegevuse planeerimine, strateegia väljatöötamine. Ettevõtte alustamiseks vajalike ressursside hinnang.
  • Toode ja turundus. Turunduse olemus ja olulisus ettevõttes. Müügikoht ja jaotuskanalid. Jae ja hulgimüük. Isiklik müük. Reklaam ja müügitoetus. Hind ja hinnaeesmärgid, hindade kujundamise alused.
  • Raamatupidamise põhialused.
  • Finantsplaneerimine ja tasuvusanalüüs. Rajatava ettevõtte finantsplaanid: majandusarvestuse korraldus. Rahavoogude prognoos, investeeringute tasuvuse arvutus. Väikeettevõtte igapäevane finantsjuhtimine.
  • Maksunduse alused: tulumaks, sotsiaalmaks, käibemaks, muud maksud.
  • Tööõigus. Töölepingu vormistamine ja lõpetamine. Töölepingu erinevad vormid ja nende näidised. Töövõtja ja –andja õigused ja kohustused.

Kursuse hind: 520 EUR (osaleja, hinnale ei lisandu km)
Hind sisaldab koolitust ja ja jaotusmaterjale.

Kursuse lõpetamisel väljastatav dokument: TLÜ tunnistus

Koolitus toimub: Tallinna Ülikooli linnakus, Uus-Sadama 5, mare hoone ruumis M-133

Registreerimise tähtaeg: 01.04.2018.

Registreerumine ja detailne ajakava: siin

PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 6409 456